Wpis z mikrobloga

Czolem #epapierosy

Ostatnio szwankuje mi moj evic mini z cubisem, a z racji iz ma juz poltorej roku, to chcialbym zmienic go na cos innego / lepszego. Poszukuje czegos, co nie jest znacząco większe od niego (żebym wciąż mógł to swobodnie nosić w kieszeni) a być może jest lepsze? Pale przeciętnie na mocy 30W, bo mam wrażenie że cubis z grzałką 0.5OHM nie daje rady na większej, grzałka wali spalenizną.

Szukam więc całego zestawu, a to na czym mi zależy to:

- Przynajmniej 12-14h na baterii w takim trybie użytkowania jak mój, czyli kilka/naście machów co godzinkę.

- Lepsze oddawanie smaku niż cubis, jeśli to możliwe bez bawienia się w jakieś własne grzałki itp - ma być praktycznie.

- Nie chciałbym, żeby rozmiarowo jakoś znacząco przekraczał rozmiary evicmini + cubis.

- Wolalbym go nie zamawiać z Chin i nie czekać miesiąca, tylko po prostu zamówić i odebrać w e-dym.

- Cena w zasadzie nie gra roli, ale biorą pod uwagę, że tego typu sprzęt amortyzuje się góra rok/półtora to powiedzmy że 350-400zł za całość.

Gdyby ktoś mógłby mi coś polecić, to obsypię plusami :)
  • 16
@Dreando: Na pewno smok AL85 (niestety nie ma go jeszcze w edymaju, ale w lepszych stacjonarnych vape-shopach (vape club poland, sofly itd) powinni mieć.
Nie przychodzi mi do głowy nic znacznie lepszego niż evic, na jeden akumulator (chyba że dna).
Za to atomizer z lepszym smakiem pod gotowe grzałki - zdecydowanie smok tfv8 baby.
Ewentualnie melo 3.
@Dreando: mają inne grzałki, i inne wymiary. Smok tfv8baby jest mniejszy, przeznaczony bardziej do mniejszych zestawów, 40-80W, smok tfv8 to bestia 40-160W.
@beaverr: tak, ale to jakościowy krok do tyłu, dostajesz patyka bez regulacji i wymiennej baterii, ponadto widziałem na żywo, i ta batka nie radzi sobie z podawaniem odpowiedniej mocy na tfv8, w porównaniu do czegokolwiek z regulacją.
@xardas060: z jednej strony jest tak jak mówisz brak regulacji to krok wstecz, ale przy niektórych grzałkach ustawianie na sztywno W nie jest potrzebne. ja od jakiegoś czasu głównie używam tesli three - 5000mah na lipo, mechanik z zabezpieczeniem i akurat na tym urządzeniu bawiłem się smokiem i było całkiem dobrze :)
@Dreando: radziłbym zostać na evicu, inne mody to wynalazki, niepewne. Jak kupowałeś ponad rok temu, to teraz nowa wersja ma wbudowany zegar i grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę polecałbym Ci rozważyć smoka aliena, wbrew pozorom nie jest dużo większy od evica, z miesiąc temu ktoś się pytał na mirko i pokazywałem zdjęcie smoka obok evica i wybrał smoka. Masz 2 akusy, lepszą elektroniką, dość bajerancki ale
@beaverr: Chęć zmiany płynie właśnie stąd, że nie działa zbyt dobrze. Zacina się, poziom naładowania szwankuje, musze 2,3,4,5 razy wciskać power żeby zaczął chmurzyć, jak go nie wyłącze to randomowo zapala się wyświetlacz i ciągnie prąd :D