Wpis z mikrobloga

@Harry19911 zastanawiam się kto robi takie obrazki? Osoby które nie znają tematu, nie wiedzą co do czego służy. Jeśli robisz prostą stronkę używasz najprostszych technologii, lecz jak zrobić coś większego i przyjaznemu użytkownikowi używasz bardziej zaawansowanych technologii i narzędzi. Klepcie te wasze stronki, nie ruszajcie frameworkow.
@Vantrilio: Co tu rozwijać? Z tej listy tak z 1/3 do 1/2 to nie alternatywy tylko rzeczy o różnym zastosowaniu(albo po prostu najlepsze w czymś konkretnym). Przykładowo React często z czymś z Fluxów i Angular służą do robienia aplikacji webowych. O zaletach i wadach takich rozwiązań można się długo rozwodzić, ale nie o tym tutaj. Node+express jako backend, npm od node do bibliotek i prostego zarządzania nimi. Babel zazwyczaj używany do
zastanawiam się kto robi takie obrazki?


@veranoo: ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem po tej autystycznej stronie jak coś

npm od node do bibliotek i prostego zarządzania nimi.


@xDrope: O zapomniałem wrzucić npm do obrazka. Mam kolegę, z innej firmy, który uparcie nie chce używać npm tylko samemu ściągać biblioteki z internetu, tak jak to jaskiniowcy robili. "Po co dla kilku bibliotek instalować npm"
@Harry19911: npm łapie się jako część node, więc jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS nie wiem co ten znajomy robi, ale u mnie przy gówno projekcie wersja produkcyjna ma 10+ bibliotek, więc bez przez gita na drugą maszynę bez "npm install" do całej konfiguracji bym się chyba zastrzelił.
@rubytree: to masz plusa, mało nas jest xD ale to chyba nic dziwnego że znasz, skoro piszesz w Elixirze.

Ja jeszcze nic w Elmie nie pisałem, zatrzymałem się w tutorialu gdzieś na tym jak trzeba było robić API by użyć jakiejś biblioteki z zewnątrz. Na razie też nie mam okazji by go użyć