Wpis z mikrobloga

@Ospen: Szwajcarski automat renomowanej firmy z tradycjami, w dodatki seria limitowana, ceramiczny bezel. To nie jest dużo, za podobną Omegę zapłaciłbys z 19tys
@Ospen: zgadzam sie z Tobą. Zacząłem juz powolutku na nią zbierać :) ale pojawił sie na horyzoncuie Lum Tec M68 w którym to zakochałem sie platonicznie juz przy pierwszym spotkaniu :) Kurde jak życ !
Doxa


@Trollsky: piękna, limitowana DOXA na standardowym, wszędzie używanym mechanizmie - brałbym w jakiejś promocji, ostatecznie nawet w proponowanej jeśli się bardzo podoba

Lum Tec M68


@Trollsky: podróbka Panerai Luminor na japońskim mechanizmie, który znajduje się w każdym innym zegarku klepanym w Chinach. Mimo, że może się spodobać, to wstydziłbym się pokazać w podróbce.
@savagetommy: bardzo sie podoba ale wydanie takiej kwoty na zegarek jest dla mnie jeszcze trudną do podjęcia decyzją. Pomykam z Vostokiem za tysiaka w tej chwili :) Lum Tec jest mocno inspirowany Paneraiem który jest dla mnie pewnym graalem, bo po pierwsze piekne, minimalistyczne zegarki a po drugie Arnold w takim chodzi wiec wiesz ...
@Trollsky: i Arnold wie co robi :)
Dla przeciętnego zjadacza chleba Panerai jest poza zasięgiem, ale to cudo Lum Tec to bezczelna #!$%@? niestety, i choć to Twój gust i Twoje pieniądze i Twój wybór, to ja jako anonimowy internetowy ktoś odradzam :P
@Trollsky: aha i jeszcze jedna rada: nie warto pchać się w zegarki, z którymi później będziesz miał problem ze sprzedażą (takimi jak LumTec). A sam nie wiesz kiedy będziesz chciał zrotować swoją kolekcję.
Taka Doxa jest dosyć fajnym kąskiem i zawsze na nią znajdzie się kupiec, więc polecam ;)