Wpis z mikrobloga

Czasami jak się nudzę to zagaduję ludzi na facebooku którzy maja takie samo imię i nazwisko jak ja. Mam specyficzne nazwisko i wiem, że są 2 rody tego nazwiska. Jeden jest z okolic zielonej góry a drugi z Wielkopolski z którego ja pochodzę. (Dziadek miał 8 braci i 4 siostry) Zazwyczaj jest wtf, no ale faceci z tym samym imieniem sie skończyli. Więc teraz pomyślałem jak potrolować moich odległych nieznanych kuzynów i kuzynki w inny sposób. Macie jakieś pomysły jak zagadać i co mówić?:D
#heheszki #pytanie #rodzina #facebook #trolling
  • 14
@oniee Odezwałbym się do niej, ale znając moje szczęście, pewnie jest już zaobrączkowana. W dodatku wstyd mi, kim się stałem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) "Cześć Anonka, o Cześć Anon, co słychać? A nic, jestem zerem ( ͡° ʖ̯ ͡°)"
@zaorany_1: A tam #!$%@?. Napisz do niej. Jeżeli jestes takim zerem to gorzej nie będzie. Warto próbować. Jak nie spróbujesz to będzie Cię to gryzło do końca życia. Ja wychodzę z założenia, że cokolwiek chcę zrobić to warto to zrobić bo nie dowiem się co z tego może wyjść. Oczywiście często było tak, że traciłem na tym sporo nerwów i pieniędzy ale tutaj w Twoim przypadku to tylko słowa. Nic Cie
@zaorany_1: To żadna wymówka. Ja pojechałem 500km dla pewnej kobiety. I gdybym nie spróbował to bym się nie dowiedział czy coś z tego wyjdzie. Nie wyszło, i dalej siedzę w jej mieście z nadzieją, że coś się może zmienić. Jednak to bez różnicy. Bo teraz wiem. A tak to bym pluł sobie w ryj gdybym nie spróbował.
@zaorany_1: Napisz do nie i daj mi znać. Pewnie nie odpisze jak coś #!$%@?łeś bo dziewczyny długo trzymają w sobie nienawiść. Ale być może coś z tego będzie. pisz do niej i nie bądź cipką