Wpis z mikrobloga

Czytam sobie z żoną opinie o hotelu do którego niebawem jedziemy. Opinie jak opinie czasem gorzej... Był zimny basen .. Daleko od plaży (200metrow), ale a jedzenie nikt nie narzeka bo codziennie dania z innego rejonu świata, dużo ryb ...

Azź tu nagle Pan Krzysztof Para

+Brak zalet. Duży i stosunkowo czysty. Ale czy czystość to coś niezwykłego?? To standard.

–Jedzenie. Dużo jedzenia ale wszystko smakowało jak tektura. Jedynie surowy ogórek smakował tak jak powinien. Napoje, alkohole paskudne. Obsługa podaje Ci wszystko z wyrazem twarzy \" po co zawracasz mi głowę? Nie bierz nigdy pełnego pakietu. Tylko śniadania lub sam nocleg. Knajpki dookoła tańsze niż w Polsce a różnica w jakości kolosalna. Wszystko w hotelu po włożeniu do ust nadaje się do wyplucia. Kawa masakra. Ja na śniadania przychodziłem z własnymi serami i wędliną a resztę posiłków sobie podarowałem po kilku próbach. Miałem all inclusive a z niczego nie korzystałem. Porażka.

Wszystko jest w wadach. Ogólnie nie polecam pakietów. Baseny kiepskie. Lepsze plaże. Jedzenie masakra lepiej żywić się w knajpkach. Taniej a jakość nieporównywalna . Nie bierzcie tu all inclusive chyba że istotny jest dla Was beznadziejny alkohol bez ograniczeń. Pewnie po 5 drinku przestaje się czuć jakie paskudztwo serwują

Beka xD
To musiał być mega widok jak na dół znosił własne żarcie i mijając wszystkich ludzi wybierających śniadania... brał ogórka ... XD

Potem szedł do baru na Harnasia albo setkę wutki a tam tylko jakiś regionalny syf xD

Krzychu #!$%@? na #!$%@? żes brał to al incluziw.. Grażynie wstydu robić?

#janusze #wakacje #polakicebulaki #polak
zomowiec - Czytam sobie z żoną opinie o hotelu do którego niebawem jedziemy. Opinie j...

źródło: comment_w3m7Tj0kNSX3ybWGNybPJo7YOK6IhvkC.jpg

Pobierz
  • 55
@zomowiec: wg mnie ta opinia jest spoko, napisał przecież że żarcie #!$%@? i musiał z własnym przychodzić bo tylko chleb i ogórki w miarę nadawały się do jedzenia. Też bym się #!$%@?ł na jego miejscu gdybym kupił all inclusive, a wszystko byłoby najtańsze i podłej jakości.

Stwierdzam błędne użycie tagów i mema, chciałeś pojechać po januszu ale on nie jest januszem.
@Dolan

Janusza Krzycha nic nie tłumaczy :)

też bym tak samo pomyślał jak ty .. Gdyby nie była to jedna z niewielu negatywnych opinii odnośnie jedzenia( 8.6 na 10 przy 140 opiniach gdzie hotel ogólnie 8.4)

Np:

Restauracja bardzo duża, posiłki wydawane w długim czasie, nigdy nie brakowało miejsc przy stolikach. Nie brakowało też jedzenia, było bardzo urozmaicone i każdy znalazł coś - zupy, dania wegetariańskie, drób, jagnięcina, wołowina, wieprzowina, ziemniaki i
@zomowiec: dlaczego beka? Jak nie podróżujesz to nie wiesz jakie gowno potrafią dawać do żarcia. Byle tylko było śniadanie obiad i kolacja. All inclusive traktują jak pasza dla bydła byle było taniej i serio czasami lepiej jest brać tylko śniadania albo nic jak gdzieś obok masz fajna knajpkę. I tez nie łapie po co jechać za granice do ciepłych krajów i moczyć dupę w basenie
Restauracja bardzo duża, posiłki wydawane w długim czasie, nigdy nie brakowało miejsc przy stolikach. Nie brakowało też jedzenia, było bardzo urozmaicone i każdy znalazł coś


@zomowiec: Czemu mam wrażenie, że Ty tam pracujesz albo masz jakieś udziały, i się obruszyłeś opinią jakiegoś gościa?

Swoją drogą to każdemu nie dogodzisz, i zawsze znajdzie się jakiś malkontent, któremu się nie spodoba zbyt zajebiste jedzenie, i da Ci 1/5 bo np. na śniadanie nie
@zomowiec: jezeli hotel kosztuje 2000 za osobe, to wiekszosc opinii bedzie od januszy i grażyn, ktorzy wyrwali sie ze wsi i olaboga, mamy opaski all-excuse me. Pacz - ryby jemy juz drugi dzien - bogactwo #!$%@?. A prawda jest taka, ze w tych hotelach jedzenie jest srednie. A jeszcze ciekawostka - jest nad polskim morzem restauracja, ktora sie mocno poleca. Zachwytow nad nia naslyszalem sie sporo. Az raz bylem ze znajomym
@zomowiec: beka to z ciebie jest. Co jest złego w tym, że przyniósł swoje jedzenie? Rozumiem gdyby je wynosił, wtedy mkznaby go posadzić o januszostwo. W sumie mu się nie dziwię, bo w takich hotelach często jedzenie jest beznadziejne, sam też swoje przynosilem.
A to że jako jedyny w opiniach narzeka na żarcie to też przestępstwo i ma się trzymać ustalonych wcześniej reguł komentowania tego hotelu? XD
@zomowiec: i po to właśnie na egzaminach gimnazjalnych i maturach jest czytanie ze zrozumieniem. Ty byś tych egzaminów nie zdał, bo nic nie zrozumiałeś z tego prostego tekstu, który wkleiłeś.

a podejście cebulackie to własnie u Ciebie można zaobserwować, skoro byś #!$%@?ł na siłę gówniane żarcie tylko dlatego że "#!$%@?, zapłacone".
@Shmit: @bacanahali: dokładnie. Byłem w Olsztynie w jednej z restauracji, która ma na Trip Advisorze opinie w stylu "ONEONEON!!! SUPER KNAJPA, PYSZNE ŚWIEŻE RYBY I W OGÓLE". Lokal nad jeziorem, piękny wystrój, normalnie najlepsza w okolicy, a na swojej stronie internetowej chwalą się, że jedna z najlepszych restauracji w Polsce (ciekawe według kogo).

Na miejscu sami krawaciarze w delegacji, kiepska obsługa, jedzenie co najwyżej przeciętne, a za obiad z przystawką