Wpis z mikrobloga

iPhonowcy to jednak mentalni podludzie. Pracuje w punkcie GSM: etui, telefony, akcesoria i inne pierdoły. Przychodzi Pani z Samsungiem J5, chce etui, wyjmuję pokazuję, wybór niewielki ale bez kręcenia nosem wybiera po 15 sekundach. Przychodzi Pan z Sony Xperia M4 Aqua, też etui, wybiera jeszcze szybciej z nieco większego wyboru. Jeszcze jedna Pani na horyzoncie z Samsungiem S7. Wybór gum spory, ale po pokazaniu oryginalnego s view covera bierze jego po dłuższej chwili (akurat zrozumiałe, bo kosztuje ponad 100 zł).

I pojawia się on: Młody z iPhonem 7. Chce etui KONIECZNIE z wycięciem na logo bo "hehe jabłko musi być widoczne". No ok, pokazuje mu ogromny wybór (dobre 30 sztuk), przewija przewija, wszystkie kolory RGB do wyboru. A on że mu się nie podoba, że jednak chce przezroczyste. No dobra, to lecę sprintem dwa piętra wyżej w centrum handlowym bo akurat nie mieliśmy. Po dłuższej chwili zdyszany przynoszę, a on na to "Wycięcie na aparat z tyłu jest o MILIMETR za duże. Podziękuję". Myślałem że rozniosę go na miejscu, no ale po chwili mi przeszło, taka praca.

Kilkadziesiąt minut później pojawia się kobietą około 30tki. Pyta się o CASE (bo etui brzmi tak lamersko) do iPhone 6S. W gadce jej powiedziałem, że 6 a 6S z wyglądu to to samo, to już spojrzała na mnie jak miałaby mnie zamordować za zniesławienie. Pokazałem jej etui, wyciągnąłem pokaźną ilość, odrazu w oko jej wpadło mieniące się, złote etui. Już wyciągała portfel żeby wziąć, ale zauważyła że mnie ma wycięcia na jabłko, to odrazu pyta się czy nie ma wersji z wycięciem. Odpowiadam jej że w tej wersji kolorystycznej akurat nie mamy. No to ona "a to dziękuję. W sumie chciałam tylko popatrzeć". Kurtyna

#bekazapplowcow #apple #bekazpodludzi #takbylo #pracbaza
  • 24
@laress: niestety - tez pracuję na co dzień z ludźmi którzy sa tylko cali w ajfonach i macbookach i niestety spora część z nich jest taka, że ludzie muszą widzieć, że mają produkt od Apple'a. Nie rozumiem tego xD I tak największa polewa z tego, że ludzie nalepiają sobie na samochód na klapę bagaznika jabłuszko, zeby ten co za nim jedzie widział, że przed nim nie jedzie byle kto, o nie
@laress: też się zgadzam, kupujesz coś i chcesz żeby działało = wybierz apple'a bo tam na 99% wszystko działa. Ale sranie się, że masz Apple, że ta firma jest taka świetna, że bez macbooka nie waż się wchodzić do STARBUGSA to dostaje ataku śmiechu z żenadą xD
@laress: Mam macbooka A1181, trzeba go czyścić raz do roku, więc kupiłem sobie Samsunga, bo i tak wolę Linuxa ze względu na to że to co jest mi potrzebne jest świeże i otwarte (lubię kompilować sobie życie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hyoideum nikim ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyznam że mam naklejone jabłko na swojego laptopa Lenovo, do tego dodałem dopisek "almost", ale to bardziej w ramach beki :P
@laress: @dodgers: ja mam na takich klientów metodę ( sprzedaje w elektromarkecie ) - jak wyciaga ostentacyjnie apla 7 czy 6s i pyta " jakies etui na niego?" to ja zawsze pytam, lekko marszczac czolo, a co to za telefon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio zauwazylismi dopiero rakotworcze zachowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ludzie chodza i rozmawiaja przez telefon nie normalnie przy