Wpis z mikrobloga

Mirki z #uk - firma, w której pracuję (Sky) niedawno weszła na rynek usług telefonii komórkowej jako MVNO. Na razie oferta sim-only, ale niedługo będą dostępne także telefony. Pytam z ciekawości i opinię potencjalnych klientów, ludzi którzy często szukają najlepszej taryfy: jak to prezentuje się wobec konkurencji i rynku? Killer czy tak sobie? Szczegóły na obrazku, są tylko 3 plany. Do każdego 2, moim zdaniem potencjalnie ciekawe, dodatki: jeżeli masz Sky TV, to telefony i SMS do wszystkich za darmo. Druga rzecz: niewykorzystane dane przechodzą na kolejny miesiąc, zdaje się że przez okres do 3 lat.

Bynajmniej nie jest to auto-reklama, ani nic w tym stylu. Sam pracuję w zupełnie innym dziale i z tymi produktami nie mam nic wspólnego (prócz tego, że jako pracownik mam je za darmo), po prostu jestem ciekawy jak to wygląda w oczach kogoś potencjalnie zainteresowanego.
skydancer - Mirki z #uk - firma, w której pracuję (Sky) niedawno weszła na rynek usłu...

źródło: comment_QmUy4LK4jK3WRFQi4QT0iXmP6J81dWul.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Z mojego doświadczenia Sky to zaraza i jedna z najgorszych firm z jakimi można uwikłać się w umowę. Ja unikam jak ognia
  • Odpowiedz