Wpis z mikrobloga

@Zuler płaciłem 500. Te niskie ceny to są przed 10% service i podatkiem GST czasami. Na miejscu miła niespodzianka, darmowy upgrade do premiere suite:) pierwszy raz jakiś program lojalnościowy dał mi coś wymiernego gratis
@antarct: a faktycznie "Niewliczone: 6% PODATEK, 10% opłata za obsługę w obiekcie.". Ale samo miejsce piękne :) No i 5 gwiazdek za tę cenę, to naprawdę całkiem dobra oferta.
Ten program lojalnościowy to z Marriotta czy Booking czy jeszcze coś innego?
Ok, dzięki. Z jakim wyprzedzeniem kupowałem bilety? Takich cen już niestety nie ma w tych liniach... ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak długo byłeś w mulu? Jakieś rady? :)
@varanus: Kupowałem we wrześniu na marzec, 4 noce. Myślę, że to ilość czasu "w sam raz" jeśli robisz tylko podstawowe aktywności w parku, bez wejścia na Pinnacles.
Podobno też fajnie śpi się w parku, chociaż Marriott gorąco polecam, bo kosztuje mniej niż w Polsce a jest przepiękny (do tego tuż przy wjeździe do niego są 2 miejsca z jedzeniem, bardzo sympatyczne jest takie malutkie, po lewej stronie drogi patrząc od hotelu).
A czy na 2-3noce opłaca się tam lecieć z KK? (mam niestety niewiele czasu na borneo). Ceny lotów RT to min. 500MYR za osobę...
@varanus: 2 to chyba nie warto, ale 3 myślę że już tak. Nawet dla samych jaskiń (jeśli planujesz je odwiedzić), koniecznie z przewodnikiem. Bo jeśli chodzi Ci o dżunglę, to moja sugestia jest tylko jedna: Park Narodowy Bako, przy Kuching. Cholernie daje w kość, ale warto. W Mulu większość drogi idziesz kładką:)
@varanus: a w Bako jest jeden szlak, który ma 800m i wg mapy zajmuje godzinę. Nam zajął 57 minut. 800 metrów. Inne już są prostsze. Dotarcie do parku tylko drogą wodną. Można tam nocować, więc mając mało czasu, może lepiej pobyć tam te 2-3 noce? Ale to już musiałbym wiedzieć, co najbardziej chcesz zobaczyć/zrobić na Borneo:)