Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pjkpredator: jakby Wehrmacht był taki święty - myślę, że akurat Niemców to nie ma co bronić. Ktoś wybrał Hitlera w demokratycznych wyborach a kiedy zaczęli przegrywać na wszystkich frontach to nagle wszyscy w niemieckim wojsku grali w orkiestrach albo gotowali zupę w garkuchni. Na zdjęciu polscy jeńcy zamordowani przez Wehrmacht w Ciepielowie.
x-ray - @pjkpredator: jakby Wehrmacht był taki święty - myślę, że akurat Niemców to n...

źródło: comment_ovuG8X9lj8W6qFtrtCQNB0W1V0w55m8A.jpg

Pobierz
@pjkpredator: żaden żołnierz nie jest zwykły. Nie mieli wyboru, pewnie jakaś część nie chciała jechać na front tylko mieć ciepłe posadki na obwodach. Ale czy to oznacza że mamy im współczuć? Ja np. nie potrafie obejrzeć niemieckich filmów wojennych. Dopiero kiedy gina poprawia mi się humor.
@pjkpredator: Na szybko z wikipedii.
"Closely cooperating with the SS (especially on the Eastern Front), the German armed forces committed numerous war crimes and atrocities, despite later denials.[7] "

Biedni #!$%@? święci żołnierze wehrmachtu, tacy zmuszani do wszystkiego xD. Całe miliony biednych zmuszanych żołnierzy wehrmachtu. Złoci ludzie. Jak zabijali Polaków to wręcz płakali i modlili się za nich....Dzieci z gruzów ratowali...