Wpis z mikrobloga

Istnieją już jakieś efajki, które nie psują się po miesiącu, a grzałki padają w ciągu tygodnia? Parę lat temu buchałem efajki, ale wyglądały zupełnie inaczej, a psuły się non stop. Szczególnie te pieprzone grzałki.

Rzuciłem fajki miesiąc temu, ale ciągle mi brakuje tego "buchania", szczególnie że wszyscy znajomi palą. Gdzie nie pójdę w odwiedziny, to czuje się nieswojo. Same fajki rzuciłem tylko i wyłącznie z powodu hajsów, więc zastanawiałem się, czy może ogarneli się już z efajkami i nie jest to czysta strata pieniędzy. Najbardziej z tego wszystkiego zawsze #!$%@?ły mnie grzałki.

#epapierosy #vapenation
  • 19
@shadowsof2: dobrze zrobiona grzałka wytrzyma Ci nawet kilka miesięcy. Koszt to jakieś 2 - 3 zł. Jak chcesz się bardziej pobawić w kręcenie etc. to podaj budżet i Ci pomogę. Jak wolisz gotowe rozwiązania to mogę śmiało polecić dobre zasilanie wraz z w miarę dobrym parownikiem na gotowe grzałki (6 - 9zł szt., ~2tyg. wytrzymałości): Istick Pico full kit + akumulator Lg Hg2. Sklep ofc Edym albo fasttech. Jak interesuje Cię
@Sofa: @Oszczer: W sumie nie wiem, 200zł? Jeszcze ile miej więcej kosztuje ta zabawa miesięcznie itd.

Nic nie chce sam kombinować. Po prostu lubie sobie pobuchać. Nie chcę tylko by grzałka padała co chwilę/każdy buch walił spalenizną, żeby było conieco dymu i może też trochę smaku, ale bez podniecania się.

Po prostu chcę sobie komfortowo buchać.
@shadowsof2: Dobra to może po kolei.

Jeśli nie chcesz się bawić z tym (a polecam ^^) to podaję Ci linki:

Kit:
https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2129-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html

Akumulator:
https://e-dym.pl/pl/nowa-cena/2129-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html

Razem ~160pln.

Warto również ogarnąć robienie samemu liquidów co pozwoli Ci naprawdę sporo zaoszczędzić, a smakują dużo lepiej. Jeśli chcesz do 200zł to kup bazę nikotynową (do tej efaji max 6mg, albo 0mg) i jakieś aromaty. Do tego strzykawki 1ml i 20ml do bazy. Najprostsza (nie najtańsza,
@zafascynowany: No fajnie, bo tanio i bez różnych wynalazków. Tylko jedna rzecz - awaryjność. Nie chce co miesiąc kupować e-fajka i miliona grzałek. Szczególnie, że tych grzałek jest tyle, że nie wiem co jest co.

Już wolę dorzuć jeszcze bańkę, jeśli ma się obejść bez cyrków. Sęk w tym, że nie chce by mnie ta zabawa kosztowała każdego miesiąca Bóg wie ile. No i jeszcze to, że nie mam w pobliżu
@shadowsof2 Ja mam AIO i jeśli ma się zepsuć to w ciągu 6 miesięcy (tyle e-dym daje gwarancji), a wymiana jest bezproblemowa, wpisujesz swoje dane i wydają nowego AIO od ręki. Ja swojego mam już rok, raz był wymieniany bo coś się z ładowaniem działo, ładował sie ale dziwnie mrugał.
Grzałki tak jak mówiłem jedna na min. 2 tygodnie, u mnie przeważnie wystarcza na 3-4 tygodnie, ale na cały czas jeden smak
@zafascynowany: No to zdecydowane. Tanie, dobre i bez kombinacji.

Byłbym wdzięczny za dokładne linki z tym efajkiem i grzałkami, żeby obyło się bez niespodzianek.

ps. Jaki liquid "palisz"? No i jak z nagrzewaniem, bo pamiętam, że kiedyś po paru buchach lepiej było odstawić efajka.

Ogólnie chodzi mi o niezawodność. Miałem masakryczną ilość cyrków jak kiedyś buchałem i mimo wszystko, wciąż mam to z tyłu głowy.
@shadowsof2:
Tutaj e-fajek na e-dym
W zestawie jak dobrze pamiętam jest kabel usb, 2 ustniki, 2 grzałki i papierki jakieś :)

Tutaj grzałka, której ja używam SS316 0,6Ohm

Liquidy to "samogony", kupuje bazę 6mg (mięta/menthol) i aromat i wlewam jedno do drugiego, mieszam i czekam ze 2,3 dni. Koszt mojego miesięcznego epalenia (ok. 100ml/msc) wychodzi wtedy ok. 35zl (baza 15pln, grzalka 8-10pln zalezy od sklepu, armoat 10pln). Do tego możesz sobie
@zafascynowany: O tym robieniu samemu jeszcze będę musiał poczytać. Szczególnie, że skoro jednak będę buchać, to wolałbym żeby to fajne w smaku było. Mięta mi jednak nie podchodziła nigdy :p

Nawet widzę, że jest 50ml zielone jabłuszko za 15zl, więc nie dość, że smacznie, to jeszcze chyba na tyle tanio, że nie warto kombinować. No, chyba, że jest tam jakiś haczyk ;p
Ja mięty używam, żeby trochę podbić smak, oczywiście są też inne bazy bezsmakowa, tytoniowa i jeszcze jedna "dosładzana" dla owocowych aromatów.

50ml za 15zł, jeśli to liquidy to się opłaca, tylko ciekawe jak ze smakiem :)
Na pierwszy jest zajebisty, tani, grzałki tanie. Po jakimś pół roku pewnie jak wszyscy będziesz chciał większej chmury, to sobie weźmiesz coś z większą mocą. :) Ja tam polecam, a też miałem mody, boxy i chyba z 12 parowników, kręcenie grzałek i zabawa watami, voltami fajna, ale mnie się znudziło po jakimś czasie i teraz mam tego AIO. :)