Wpis z mikrobloga

Wzialem jednak tego Asusa PG348Q. W sumie monitor bardzo dobry. Trafil mi sie egzemplarz ze stosunkowo malym BLB i praktycznie bez IPS glow. Tak maly BLB w zasadzie nie przeszkadza, chociaz monitor za 5k powinien byc wolny od jakichkolwiek wad. No i - jak dla mnie - ekran powinien byc bardziej zakrzywiony, bo w trakcie uzytkowania krzywizna Asusa jest praktycznie niezauwazalna.

#monitory #pcmasterrace #komputery #chwalesie i troche #pokazkota
Pobierz
źródło: comment_mBcn4Idjrm3mdZxOg9hnkaNQ3VQt14sM.jpg
  • 11
@BAM_BUS: 7k bym za taki nawet zapłacił, jak mi ktoś zagwarantuje, że będzie pozbawiony wad, ale nie, nie da się i tyle. Kupuj, wymieniaj, zamówisz 6 takich to wszystkie z wadą, rogi żółte niczym ulice pekinu, a 5 z nich przyjdzie używanych, bo sklep po 14 dniówce nawet nie udaje, tylko wysyła do klienta jako nowy. Do tego ta obsługa gwarancyjna, idź pan w #!$%@? panie Asus. Prędzej Korwin się do
@Galbrovsky: Moj na 100Hz smiga idealnie i nic nie piszczy. Jak cos sie zacznie dziac, to przeciez mam 3 lata gwarancji. Monitor wyprodukowany w listopadzie, wiec moze te nowsze nie sa az tak bardzo wadliwe.
W kazdym razie do tego co na nim robie i w co gram to w 100% mi wystarcza. Jak za jakis czas wyjdzie cos co mnie zainteresuje, to zawsze moge go sprzedac, dolozyc i kupic cos
@BAM_BUS dobrze to rozumiem sam w tym roku chce przejść na inny monitor u mnie ma być to narzędzie na kilka lat bo od 2012 mam t27b750 i chce zmienić z racji tego że będę zmieniał kartę z 980ti na 1080ti
@webdruid: ale czekaj, to sklep a nie serwis Ci wysylał buble, nie?
Jak kiedyś reklamowałem kartę w jednym z popularnych sklepów to też mi kit wciskali że asus kartę tak długo przetrzymuje w serwisie, dopiero jak się zwróciłem z pytaniem do producenta to okazało się że im nawet jej nie wysłali XD Także ja mam z nimi dobre doświadczenie, załatwili sprawę szybko i w kilka dni miałem nową sztukę u siebie