Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc mireczki stało się. #rozowypasek mnie zdradził, ma bolca na boku. Wyszło szydło z worka, podczas rozmowy powiedziała, że to koniec.
Oczywiście #logikarozowychpaskow mocno i tłumaczyła, że to ja byłem zły i moja wina. Ale jestem świadom, że będąc znacznie lepszym człowiekiem i tak z powodu jakiś zgrzytów, fagas byłby idealizowany i skończyło by się tak samo.
Miłość boli, boli też to to, że bardzo jej pomogłem w życiu a dostałem na koniec takiego kopa w dupsko. Czuje się upokorzony sposobem w jaki się zakończyło.
Może jestem oślepiony i ze mnie nic nie zeszło ale czekam aż jej fascynacja gachem zejdzie i jestem jej w stanie to wybaczyć i wrócić.
A możę to oznaka dojżałości, że osobie która isę kocha, można wybaczyć.
No musiałem z siebie wylać koniec powaznego związki. Na chwilę przed wspólną wyprowadzką.
Z jednej strony życze jej dobrze bo dlaej kocham, z drugiej strony mogę się na niej efektownie i dość chamsko zemścić i to też kusi. No i życzyć, żeby miała dalej frajerskie życie z fagasem, bo my już wchodziliśmy jedną nogą do wspólnego mieszkania.
Dojżałość, szanowanie jej decyzji i odpuszczenie? To samo tylko dalsza próba powrotu czy chamskie zagranie rozgołocenia jej ze wszystkiego i poniżenie?
#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety zdradzaja swoich partnerow gdy uwazaja, ze sa oni slabi i malo mescy - a to na kobiety dziala jako duze "turn-off" i gdy tylko na horyzoncie pojawia sie facet (ktory w oczach kobiety - nie zawsze musi sie to zgadzac z rzeczywistoscia) jest twardszy i bardziej meski to wtedy zdradzaja.
Jezeli sie liczysz z tym ze Twoja kobieta uwaza ze jestes zbyt malo meski to spoko, zostan z nia
OP: @gwynebleid: dlaczego #!$%@??

@adamosss:
@wezyr112: niestety nie zarzutka, błąd przez nadmiar emocji, dalej mi się ręce trzęsą, nie mogę normalnie myśleć

@plewa92: za drugim razem nie widzę takiej opcji, inne pilnowanie, inna reakcja na smsowanie z przyjacielem

@Yolocaust: jest winna ale wiem, że ja też nie pielęgnowałem odpowiednio związku. A jestem na tyle powazny, że mogę jej to wybaczyć i dalej z nią być.

Ten
@AnonimoweMirkoWyznania: Zostaw Pan tą Panią i się dłużej nad tym niezastanawiaj. Zdradziła Cie i koniec. A jak jeszcze był bolec to uhuuuu. Głupi byś był żebyś się wracał. Jakbyś z nią został to Ci nie raz tak zrobi. Boli miłość, ale co poradzisz. Poukładaj sobie w głowie, nawet wypisz za i przeciw a zobaczysz że bycie razem z Nią jest nieracjonalne i nie kalkuluje się w ogóle. Pokaż żeś twardy jest.
to właśnie ja byłem tą męską stroną a fagas wrażliwą. Sytuacja odwrotna.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, w druga strone to nie dziala.

Zwaz na to:

pojawia sie facet (ktory w oczach kobiety - nie zawsze musi sie to zgadzac z rzeczywistoscia) jest twardszy


Czesto gesto nawet zakompleksione wymoczki moga w oczach kobiety uchodzic za meskich twardzieli.