Wpis z mikrobloga

@Pomaraczowy: @wiewior_s: Powiem więcej. Wszyscy jesteśmy zlepkiem atomów. Albo jeszcze coś wam powiem. Dlatego, że atom jest tak mały a elektrony wokół niego latają tak daleko od jądra to bardziej jesteśmy niczym niż czymś.
@dendrofag: ja #!$%@? jest wpadka-> bierze tabletkę->nie ma konsekwencji. To samo aborcja. Żyjemy w CYWILIZACJI to nie średniowiecze. Jak można piętnować za coś takiego? A podejście "bierz konsekwencje"..."tego, że pęknie ci gumka" no #!$%@? na takie coś nie ma odpowiedzi bo rozmawiasz z kimś kto jest tak zindoktrynizowany, że nie uważa SIEBIE za najważniejszego tylko jakiegoś księdza albo polityka, który mu tych pierdół nałożył do głowy. Co za #!$%@? z tym
A podejście "bierz konsekwencje"..."tego, że pęknie ci gumka" no #!$%@? na takie coś nie ma odpowiedzi bo rozmawiasz z kimś kto jest tak zindoktrynizowany,


@Croudflup: właśnie, ja do tej pory nie wiem jakim cudem wymaga się płacenia alimentów. Przecież te "branie konsekwencji" za pękniętą gumkę to jakieś średniowiecze.