Wpis z mikrobloga

@erbo nie mogą, bo testy się już zakończyły. Teraz mógłby liczyć ewentualnie na jeden czwartkowy/piątkowy trening, ale to oznaczałoby, że kto inny z niego nie skorzysta. Jedyna nadzieja w tym, że pod koniec sezonu hamilton będzie miał narypane tyle punktów, że spokojnie będą mogli wstawić Kubicę na jego miejsce. Aczkolwiek po testach w barcelonie jest to jakby mniej prawdopodobne niż w ubiegłym sezonie, a ten i tak się dla Hamiltona źle skończył...
@erbo tak, jak napisałem wyżej, początek sezonu będzie zagadką, i nie sądzę by ktoś odda miejsce KUB, żeby sobie "pojeździł" bo realnych szans na powrót do f1 na razie nie ma. Może faktycznie w czasie testów wakacyjnych, ale i tak bardziej obstawiam testowanie rozwiązań na 2018 pod koniec sezonu, lub testy na starej maszynce.
@czyznaszmnie: Ale ja nigdzie nie pisałem że to jest bardzo prawdopodobnie, pisałem jedynie że taka jest możliwość, a ty że takiej możliwości nie ma.

Mogą dać najnowszy

nie mogą, bo testy się już zakończyły


A więc MOGĄ i testy się nie skończyły, bo będzie ich jeszcze 22, a dokładnie 44 dni testowe.
mieszasz testy z treningami, to nie to samo


@czyznaszmnie: Nie nie mieszam, trening też jest testem w którym RK może wziąć udział.
Co nie zmienia tego że pisząc: "nie mogą, bo testy się już zakończyły" skłamałeś, bo mogą i się nie zakończyły.
A tu widzę jakiś festiwal komentarzy Sci-Fi, że HAM odstąpi miejsca na treningu itp. Można mieć fantazję ale warto zachować rozsądek.


@mrbarry: Ale umiesz ty czytać? Nigdzie nie napisałem że ustąpi. Tylko że jest taka możliwość.
Już nie raz zdarzało się że jakiś kierowca był niedysponowany w jakiś dzień weekendu.