Wpis z mikrobloga

Hej, cześć i czołem!

Zbliżamy się wielkimi krokami do pierwszej mojej rocznicy w radio, ale wypada ona akurat w #slaskiewykopparty - dlatego też wszystkich słuchaczy #rwmfm zapraszam wtedy do przybicia ze mną piątki, bo widziałem że kilka osób na liście obecności się wpisało ;) Będę intensywnie myślał, jak już znajdzie się na to czas, co by tu zrobić na te urodziny... choć przyznam szczerze - nie mam zielonego pojęcia czym mógłbym Was zaskoczyć, a czasu zostało niewiele, także całkiem możliwe że temat się delikatnie przesunie w czasie :D

Dzisiaj gramy jeszcze przedrocznicowo i w standardowej formie, a więc zapraszam na wieczór do Radia Wolne Mirko FM. Delikatnie muszę jednak audycję przesunąć, na godzinę 19:00, bo mam jeszcze potem ważną sprawę do ogarnięcia - także zapraszam godzinkę wcześniej!

Będzie dzisiaj bardzo rockowo, pojawi się też bardzo ciekawa nowość, dla wszystkich fanów zespołu Solstafir, który zyskał niezłe uznanie po tym jak go zagrałem ;)

Ostatnio nie pisałem nic, to dzisiaj nadrobiłem.

A no i jeśli by Wam było mało, to wpadajcie już na 18:00, bo będzie grać @TySzafa audycję #subiektywnieoksiazce.

Do usłyszenia wieczorem!
___________________
Radio Wolne Mirko FM
Ramówka,Czat, Spamlisty
Pobierz aplikację mobilną
Obserwuj tag #rwmfm

Pobierz mpower - Hej, cześć i czołem!

Zbliżamy się wielkimi krokami do pierwszej mojej roc...
źródło: comment_ztH8p4y6lWoMnwaBtc8RDSoTyhzmQT4m.jpg
  • 9