Wpis z mikrobloga

@MrTofu: Grubas akurat trochę przytrollował z niektórymi zarzutami, ale dawanie 10/10 "bo Zelda", to nieporozumienie. Gdzie przy innych grach problem z optymalizacją, klatkowanie obniża ocenę co najmniej o pół, to tutaj jakoś recenzenci jakoś tego nie widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polskiego Gry-Online nawet nie zaliczam do rzetelnych serwisów. Oceny ich były (pewno dalej są) ostro sponsorowane, zwłaszcza patrząc na gry Ubisoftu ( ͡° ͜ʖ
@MrTofu: ja mówię o wykopie, a nie artykułach na zagranicznych portalach. To tak samo ja mogę znaleźć jakieś głupie komentarze debilnych pc-ciarzy i na tej podstawie cisnąć bekę, że wszyscy ludzie grający na blaszakach to idioci? nie! tak więc nie rozumiem tego robienia z fanów nintendo jakiś psycholi.
@Andrzejsynbogdana: Oczywiście czarnolistuję, nawet bym o tym nie wiedział gdybym nie dostał linka. Dla mnie to taka ciekawostka psychologiczna. Bo jak można traktować poważnie kogoś kto nie potrafi sklecić jednego merytorycznego wpisu? To oczywisty troll. Ciekawi mnie tylko co zrobiła mu ta gra, że jest dla niego takim motorem napędowym?

Czy to bardziej śmieszne czy smutne ciężko określić. Nie chcę też niepotrzebnie obrażać autora wpisu no bo wiadomo, każdy sam wyciągnie
a nas "fanboi" bawią tacy jak Ty którzy nie maja nic lepszego do roboty od szkalowania Nintendo tylko dlatego ze... właśnie dlaczego? A tak, bo komuś innemu sie podoba Tobie nie koniecznie. Great work! Dziękujemy ze otwierasz nam oczy na jedyna słuszna prawdę! Co byśmy, ślepcy, bez Ciebie zrobili.. Teraz świat jest lepszym miejscem, dziękujemy Ci @iamtehwin "IKS DE DE DE"