Wpis z mikrobloga

Lubelska policja to jakiś żart...

Sytuacja w Lublinie, przebudowa kraśnickie/solidarności dawno tam nie byłem... stoje od kraśnickich spory korek, lewa prawa non stop zajęte... jedzie od kraśnickich karetka na sygnale dojeżdża już w zasadzie do mnie (stałem jako jedyny) - wszystkie stanęły i aby ją puścić pojechałem prosto bo chciała jechać w prawo a tam bym znowu ją blokował. Roboty drogowe, wąsko, koparki, poustawiane materiały budowlane jadę dalej bo nie ma jak zawrócić... Policja, zakaz wjazdu niezastosowałem się do znaku - na nic tłumaczenia, że przepuszczałem karetkę (jak Policjant powiedział widział sytuację ale powinienem zawrócić wcześniej (między koparkami i robotnikami na zwężonej rozkopanej drodze).
50zł 5 pkt...

#lublin #policja
  • 7
@finam: @Maro88z: wylatuje z kraju dzisiaj wieczorem, nie mam czasu latać i się użerać o 50zł.
Same okoliczności dostania mandatu... "nie będę Pana krzywdził, najniższy wymiar" a w tym czasie puszcza gościa który gada przez telefon nawet się nie kryjąc obok nas :) Po zwróceniu mu uwagi "nie mogę zatrzymywać innych pojazdów jak rozpocząłem jedną kontrolę" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ygrek3:
Po 1. Nie ma w Lublinie takiej ulicy jak "Kraśnickie", jest Aleja Kraśnicka.
Po 2. Aleja Kraśnicka nie krzyżuje się z Solidarności (tylko z Sikorskiego).
Zatem za nieznajomość nazwy ulic należało Ci się! ;-)
Co więcej po mandacie zapytałem czy mogę jechać dalej prosto to powiedział, że ok.

No nic, pozdrowienia z miejsca gdzie trawa jest bardziej zielona... co się dziwić tylu milionom które już uciekły z tej patoli