Wpis z mikrobloga

Chyba jedyna taka akcja doprowadzona do samego końca ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie pogardzę gratisowymi plusami :)
1. W końcu się uporałem. Wszystkie babeczki rozesłane. Każdy kto pluosował tutaj lub tutaj powinien dostać babeczkę. Jeśli nie otrzymałeś napisz do mnie na PW, a wybiorę coś specjalnego. Około 1/5 osób miało zablokowane PW(ustawione tylko dla obserwowanych) więc nie dostali. Te osoby mogą odblokować i napisać do mnie to też im coś wyślę.
2. Drugi wpis był po to żeby Ci co wcześniej nie mieli okazji zaplusować otrzymali dupeczkę jednak dużo osób powtórnie zaplusowało. Jednak jako że mam dobre serduszko to dostali drugie zdjęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
3. Jeśli komuś się nie podobało to niech napisz do mnie na PW to mu wyślę coś innego.
4. Dużo pozytywnych odpowiedzi dostałem, była to czyta przyjemność :). Już po 3-4 dniach cześć osób nie pamiętało że plusowało coś takiego. Nawet zdarzył się przypadek, że zostałem zwyzywany za wysłanie xD
5. Dużo osób załapało treść wiadomość "Dd" #pdk
#topatencjon #glupiewykopowezabawy #gownowpis
Pobierz atencjon - Chyba jedyna taka akcja doprowadzona do samego końca (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Nie poga...
źródło: comment_4rzZaGpPuN30wWRVEi0wTZFyE3J3xW6V.jpg
  • 297
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (1474)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Johnybh @nygga @Kollok123 @pejsaty_wonsz @mateluzs @Thunderbolt688 @MarekW @Freyu77 @Ropuch_o_imieniu_Ropuch @patol987 @zdzisekmalina @Grann @miszcz_amator @konradzicho @parlament @Abizaas @Patermantis @Diamonddog @Pixo @mualina