Wpis z mikrobloga

tl;dr Wybuchła mi ładowarka, prawie powodując pożar, a pracownicy saturna zarzucili mi, że to moja wina bo powinienem kupić ładowarkę za co najmniej 50zł xD

Kupiłem ładowarkę do telefonu za 35zł, po 3 dniach nie działa, no trudno, trzeba pójść i wymienić na nową, zdarza się. Wymieniłem, podłączam do prądu, idę spać, po 2 godzinach budzi mnie ogromny huk, nie wiem co się stało, czy coś spadło mi z biurka czy co, patrzę iskry lecą obok listwy - ładowarka wybuchła xD Kable USB tak bardzo zjarane, w pokoju tak bardzo smród palonej elektroniki, na szczęście urządzenia przeżyły. No to znowu wybieram się do Saturna, żeby zwrócić sprzęt, a babka do mnie "Dlaczego pan kupił tanią ładowarkę, powinien pan kupić droższą". Czy ja dobrze rozumiem? Kupiłem ładowarkę za 35 zł więc mogłem oczekiwać, że ładowarka spowoduje po pierwszym ładowaniu pożar mieszkania? xD No nie wiem, myślałem, że kupując produkt powinienem oczekiwać, że będzie wykonywał swoją robotę, nawet jeśli nie tak jak reklamuje, to chociaż gorzej, ale zawsze, ale nie, że mi po prostu wybuchnie, więc paaaaanie po co pan kupujesz takie tanie ładowarki xD NO NIE WIEM, BO PROMUJECIĘ TĘ FIRMĘ I SPRZEDAJECIE? JEŚLI SĄ PROBLEMY Z TĄ FIRMĄ TO DLACZEGO JESZCZE MACIE JEJ PRODUKTY
EHHHHHHHHHHHHHH
A wgl firma to ISY, pewnie kolejna firma importująca produkty z Aliexpress, zmieniająca certyfikat China Export na CE i elo
taka ładowarka https://saturn.pl/telefony-i-smartfony/ladowarka-sieciowa-isy-iwc-5000?token=f4dad24b7724c5a529256a45f7e03016687e6e4e
#technologia #zalesie #saturn #gownowpis #niepolecam
Reepo - tl;dr Wybuchła mi ładowarka, prawie powodując pożar, a pracownicy saturna zar...

źródło: comment_jFdDf5jk1C4QWSfeGPktbZZWhnRVDvQE.jpg

Pobierz
  • 66
@MajkiGee: @BiletNaKrucjate: wiesz, obawiam się, że taka afera za bardzo by wpłynęła nie na firmę (Saturn), a na w sumie niewinną w tej sprawie pracownicę Saturna (zwrot dostałem, a teoretycznie może sobie mówić co tam chce pod nosem lub wprost), jej tekst mnie mocno rozwalił, ale rozumiem, że mogła to powiedzieć (typu hehe, no kupiłeś tanią ładowarkę to co się dziwisz), w tym wszystkim najbardziej dziwi mnie polityka firmy Saturn
@Reepo: ja bym wymieniał cały czas.
Osobny przedłużacz, ładowarka w doniczce ceramicznej i ładowanie 24/7 mało wrażliwych urządzeń typu power bank, e-papieros, latarki itp. Jak znowu padnie kolejna wymiana. Jak oddadzą pieniądze to od razu iść na sklep i kupić dokładnie ten sam model ładowarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak masz dobrego neta to robić streama z ładowania xD
@rawr: Nie zrobiłem foty, ale z zewnątrz wyglądała praktycznie normalnie (jest w końcu czarna, więc nie widać przypaleń), jedynie co to spalone porty USB, szybko się zabrałem za ratowanie sytuacji
@winterfresz: Nie no jak miesiąc trzyma to chyba już nic się nie #!$%@? xD Ja mam jakiegoś farta, najpierw ładowała z oszałamiającą prędkością 20h na naładowanie 3000mAh, a później chyba chciała za szybko naładować xD