Wpis z mikrobloga

Mirki mam głupie pytanie, a od takich jest mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy warto zaczynać przygodę z wowem na globalu (nigdy nie jarało mnie granie na jakichkolwiek privach) jeśli mam dosłownie może godzinkę dziennie na granie? Jestem ciekawy tej historii ale z drugiej strony nie przekonuje mnie abonament i presja że jak kupię to wartałoby grać.
#wow #worldofwarcraft
  • 14
Pograj do 20 lvl za darmo i sprawdź chociaż to tylko 20 poziomów (gra zaczyna sie od 110lvl). A czy warto przekonasz sie sam. Osobiście testowałem prawie wszystko mmo na rynku oprócz TESO, i niestety według mnie nic nie może dorównać world of warcraft.
@kurlz kiedyś pobrałem do 5 lvl i zostawiłem, więc starter mi przepadł xD
@udgz w sumie to nie mam wyjścia bo ciężko z czasem, więc liczę że nie uzależnie się aż tak ^^
@Zielony34 dzięki cumplu
To chyba wybiorę się w poszukiwaniu filmu z kodami a jak nie to samego battlechesta, nie kosztuje majątku a przez miesiąc już zdążę podjąć decyzję, dzięki Mirki (ʘʘ)
@Scoffer: Jeden battleground to 15-40min tak samo z instancjami, bo raidy to juz ponad godzina. Gdzie tu czas zeby zrobic world questy czy inne bzdety( ͡º ͜ʖ͡º) Im wiekszy level tym wiecej potrzeba czasu
@Scoffer: @Blizzone: Moj brat gra juz 10 lat praktycznie bez przerwy, zaden no life czy stulej, ale to pokazuje jak ta gra potrafi wciagnac. Zwlaszcza jak zaczynasz miec kumpli z wowa, gadac z nimi codziennie na tsie, fb itd. Głównie ludzie tworza ta gre i to tak wciaga, bo gra samemu po chwili sie nudzi( ͡º ͜ʖ͡º)
@udgz I na to głównie liczę, wiem że społeczność to w wowie potęga, to i historia której jestem strasznie ciekaw ciągnie mnie do tej gry od kilku lat a nigdy nie umiem się zabrać i spróbować. Teraz łatwiej przełknąć abonament więc możliwe że niedługo będę malował na blokach 'tylko Horda/Przymierze!!! 111oneone', ale grając godzinkę dziennie oczywiście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)