Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten model, mam ich 6 sztuk, różnią się tylko kolorem...ale do dzisiaj nie rozumiem czemu musieli zrobić tą gównianą koronę na przodzie? No po co? No jak to? Suszarki, gumki recepturki i siedzenie z mokrą czapką na głowie przez 3 godziny, by to jakoś wyglądało.
Nie, w Polsce nie ma low profile jeśli chodzi o każdy model.
#gownowpis #streetwear #newera
Pshemeck - Uwielbiam ten model, mam ich 6 sztuk, różnią się tylko kolorem...ale do dz...

źródło: comment_5etVZOfLVmYiA4L8m36x5v6l7gJyDOfh.jpg

Pobierz
  • 19
@masiej: Bo nie ma tej wewnętrznej góry tak wyeksponowanej i różnica między środkiem a bokami nie jest tak duża. W oryginale trzeba to wymoczyć i potraktować ciepłym powietrzem, ale problem w tym, że wtedy boki się rozchodzą bo zostaje kawałek materiału. W Polsce niskich koron jest w sumie...zero.
@Pshemeck niskich nie widziałem, ale taką po lewo ma sizeer. Jakby fullcap, ale daszek seryjnie wygląda jak człowiek i do tego masz lekko rościągliwą całość że do dyńki się dopasuje. Mierzyłem i o ile full mi na głowie nie siedzi, o tyle ta druga już tak.
@Pshemeck ale tamte drgie też newera, też yankesi, a z niską koroną i zagiętym daszkiem.

Zatem jeśli jest rozwiązanie na rynku, produkt który lepiej trafia w Twoje potrzeby niż "custom fifty" a Ty go nie chcesz to znaczy że albo narzekasz dla sportu, albo szukasz atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-