Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirosławy
Biorąc pod uwagę tradycję tego tagu, powinienem napisać kilka zdań o swoim #!$%@? itd. ale nie mam zamiaru was zanudzać. Powiedzmy że jestem #!$%@? tak na 50% w zależności od dnia, pogody, wilgotności powietrza i układu gwiazd na niebie. Piszę bo chciałem zapytać gdzie i jak poznajecie nowych ludzi. Mam dosyć osób w moim otoczeniu i postanowiłem troszkę zmienić środowisko. Na ogół nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości chciałbym poznać jakiś nowych ciekawych wartościowych ziomków (tylko tak żeby różowe też były :> )
Wiek 20+ tylko błagam nie jakieś duszpasterstwa religijne lub inne oazy ( chociaż trochę mnie kręcą takie grzeczne panny w sweterkach ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Jeśli macie jakieś pomysły i propozycje to proszę o info ... a jeśli macie takie konkretne organizacje, kluby czy #!$%@? cokolwiek w Poznaniu to tym bardziej prosiłbym o podzielenie się
Z góry thx

#pytanie #help #poznan #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepiej szukać w powiązaniu z konkretną aktywnością, tj. np. klubu dyskusyjnego (co drugi wtorek Sokrates, co piątek DKF we Wściekłych Ciastkach), spotkań planszówkowych (#planszowkiwpoznaniu, Gramajda, fundacja Zagrajmy, grupy na fejsie dedykowane takim spotkaniom), wspólnych treningów rowerowych (czwartki wieczorem grupa amatorska Zgrupki Luboń), i tak dalej - pewnie osobno spotykają się też psiarze, motocykliści, single itd - wymyśl tylko jakiej grupy szukasz i poguglaj umiejętnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie tak jak pisze @Taiffun:
Musisz pokierować się w nowe miejsce i wejść na nieznane wody zgodnie z jakąś Twoją nową zajawką.
wejście w jakąś grupę osób to to czego szukasz. Np. kup sobie kurs na basen i tam chodź przez kilka miesięcy to zapoznasz się już z kilkoma osobami w grupie, jak masz kase i chciałeś motor kup go sobie i zapoznaj się z kolesiami w grupie itd.