Wpis z mikrobloga

@sombretoy: Eeee tak naprawdę to nie są trudne rzeczy. Chciałbym ogólnie wyjść bardziej w stronę sztuki 3D a nie takich wizualizacji które robię niemal taśmowo.
Jak się ma już mniej więcej ustawioną scenę z oświetleniem i parametrami renderu, to potem w sumie się ją wykorzystuje w kółko z małymi modyfikacjami. Najtrudniejszą rzeczą jest ewentualnie modelowanie i teksturowanie, dobieranie materiałów. Trzeba też dodawać trochę takiego nieładu, unikać powtórzeń, ostrych kantów, jednolitości. Oko
@JajecznicaNaGrzankach: Widocznie tak. My dostarczamy projekt aranżacji od strony mebli. Wiemy też że ma być taka a nie inna fototapeta. Ale jako fabryka mebli nie wykonujemy prac całościowej adaptacji wnętrza. Dostaliśmy tylko obraz jaki znajdzie się na fototapecie. A ja zrobiłem projekt z jego użyciem. Reszta jest po stronie klienta. Jako fabryka mebli nie robimy też przecież przeróbek hydraulicznych czy murarskich. Rozumiesz?
@Syntax: Myślałem, że robisz w dystrybucji czyli robisz zamówienie ergo projekt + robole klepią meble + druk tapety a na koniec jedzie ekipa z meblami i montuje wszystko włącznie z meblami. Nie znam sie wiec myślałem, że to kompleksowa usługa.