Wpis z mikrobloga

@tani_antoni: #ubezpieczenie #oc #samochody #yanosik #gorzkiezale #wykop
Od dłuższego czasu nurtowała mnie sprawa OC od Yanosika, gdyż kilka razy spotkałem sie z ofertą kupna/sprzedaży konta w aplikacji, które madobrą ocenę. Dobra ocena ma być gwarancją otrzymanaiw przyszłosci atrakcyjnej oferty na OC z YU (nowego podmiotu Yanosika). Trafiłem w końcu na gumtree na takie ogłoszenie. Napisalem, dostałem namiar na FB. Cena: 50zł za konto z aktualną oceną 8.5. Screen wyglądał kusząco. Zaryzykowałem i kupiłem. Po wplacie na konto dostałem dane do logowania. Ku mojemu zaskoczeniu ocena to nie 8 i coś, ale ledwo ponad 5! Czy mnie to zaskoczyło? Nie, bo kupiłem na włanse ryzyko, ale niepoki mnie proceder sprzedazy kont. Czy @Yanosikpl w ogole zamierza coś z tym zrobic? Bo na ten moment moje zaufanie do marki mocno spadło, skoro nie są w stanie temu przecidziałać albo chociaż otwarcie o rpoblemie mowić. Czy widzieliście coś podobnego. Poniżej screen z rozmowy z handlarzem kont w yanosiku....
Pobierz
źródło: comment_w7HNMzXP5lGZiBKxo56mhnqVyQEYlZfN.jpg
  • 11
@tani_antoni: Zamiast stosować różnorakie zabiegi, kombinować konta etc. możesz w sprawach OC zawsze odezwać się też do nas (najlepiej na priv) :) Ogarniamy dla Mireczków jak najlepsze składki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mfind: nie chciałem oc z yanosika tylko chiałem spr o co chodzi z tym handlem kontami ;p
@karol_seler niby gdzie go zgłosisz? Precież to jest jakiś podwórkowy cwaniaczek. I co powiesz? Że chciałeś kupić konto bez fakturki? No prosze... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tani_antoni: z tego co zauwazyles janosik sprawnie reaguje na wszystko wiec dziwi mnie to ze na to jeszcze nie zareagowal, a moze reaguje a my o tym nie wiem.. w kazdym badz razie to jest czyste oszustwo a ludzie daja sie nabierac i sam prawie bym dal sie nabrac
@tani_antoni: Proszę pokazać ta wielokrotność? Konta są własnością użytkowników, dane mogą przekazać komukolwiek chcą - jeśli na tym zarabiają to bardziej sprawa US niż nasza. Podobnie jest z kontami do gier. Gracze nabijają Expa i odsprzedają konta. Nie popieramy, ale na chwilę obecną nie podejmujemy żadnych kroków.