Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan obeznane w #jazz na pewno znają takie miejsce jak Blue Note. Z kolei fani #metal #doommetal #stoner #stonerrock mogli zauważyć, że jakiś czas temu prężnie zaczęła działać miejscówka pod nazwą Alternativa, która sąsiaduje z naszym znanym klubem jazzowym.

Wczoraj byłem w tym pierwszym wspomnianym, i tak, jak będąc w Alternativie parę tygodni temu na jakichś kucach (weedcraft i coś tam) w ogóle bym nie poznał gdzie jestem, tak wczoraj srogo kisnąłem z tego jakże ciekawego sąsiedztwa xD

Otóż podczas (dość średniego) koncertu typowo jazzowego, gdy wokalistka ściszyła swoje śpiewy, a akompaniowały jej jedynie delikatne muśnięcia fortepianu, zza ściany zaczął #!$%@?ć soczysty bas ( #solobassu ) kapeli o wdzięcznej nazwie hellhookah xD
Niskotonowe pomruki towarzyszyły nam do końca koncertu, delikatnie rozpraszając artystkę xD

Jestem ciekaw jak ta współpraca się potoczy. Zamek raczej nie pozwoli sobie na to, by klub o takiej renomie jak Blue Note opuścił ich przestrzenie, a z kolei Alternativa to też całkiem fajne miejsce. Tylko scenę mają dokładnie przy ścianie sąsiada, a wygłuszenie zrobione z pianek do izolacji rur
Ciekawe kiedy wybuchnie jakiś fekalsztorm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5