Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.

tl;dr
Ponawiam swoją prośbę - poszukuję osób chętnych do pomocy w budowie kanału "Nowej Konfederacji" na platformie YouTube. Oferta dla osób z #warszawa (lub okolic).

W nawiązaniu do tego wpisu potrzebna jest pomoc dla #nowakonfederacja. Skontaktował się ze mną Bartłomiej Radziejewski, Panowie wraz z J. #bartosiak rozważają uruchomienie kanału na platformie YouTube, który będzie prezentował treści adekwatne do wartości, którymi kieruje się Nowa Konfederacja. W związku z tym potrzebuję 2, może 3 ochotników zorientowanych w świecie technologii, którzy poradziliby sobie z poprowadzeniem projektu (adekwatnie do decyzji podjętych przez NK: od zebrania i przedstawienia pomysłu, wymagań technicznych, doradztwo w ramach wymaganych zakupów [rejestratory audio, video, oświetlenie] po jego produkcyjne uruchomienie [montaż materiału etc.]). Początkowo współpraca odbywałaby się w ramach wolontariatu, zasady współpracy na dalszym etapie, prawdopodobnie kiedy NK stanie na nogi, do ustalenia między stronami (zaznaczam, iż ja stroną nie jestem).

Siedziba "Nowej Konfederacji" mieści się w Warszawie.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na PW. Byłoby wskazane, by osoby chętne poosiadały jakiekolwiek doświadczenie w zakresie zbliżonym do omawianego projektu (po prostu chcę mieć pewność, że sobie poradzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Osobom, które podejmą się jego realizacji, w miarę możliwości, pomogę (mieszkam w Szczecinie, ale przecież wiele prac można wykonać zdalnie). Możecie liczyć na pracę w młodym, dynamicznym (xd) zespole, wśród interesujących ludzi. Jeśli projekt wypali - być może na dodatkowe źródło dochodu, oraz, na pewno, na pisemne referencje, które mogą się Wam przydać w przyszłości... Sądzę, iż materiał nie będzie rejestrowany częściej niż raz, może dwa razy w tygodniu.

Pozostałych proszę się o plusowanie, aby wpis dotarł do jak najszerszego grona osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#geopolityka #youtube #polskiyoutube #internet #4konserwy #informatyka
  • 1