Wpis z mikrobloga

UWAGA! PRAWDA WKRACZA!
Nie oglądam telewizji od 10 lat! Jakie to uczucie? Jak się czuję? Przyznam szczerze, że pierwsze półtorej roku mi brakowało tej telewizji. Naprawdę. Dopiero po tym czasie zrozumiałem jak bardzo prała mi łeb. A stało się to wtedy jak widziałem jak moja współlokatorka oglądała akurat telewizję. Tak, miałem dostęp do telewizji non stop! Ale po prostu postanowiłem jej nie oglądać. Popatrzyłem wtedy i poczułem się mega szczęśliwy. Zrozumiałem wtedy, że TV prała mi mózg non stop. I z uśmiechem odszedłem i myślałem, że właśnie dotarło do mnie, że zrobiłem w swoim życiu naprawdę pozytywną zmianę.
#truestory #coolstory #tv
  • 6
@BobbyBambo nie aż tak jak TV, bo masz wybór. Możesz filtrować informacje, czytać i dowiadywać się o opiniach innych ludzi. Możesz znaleźć ludzi, którzy zaprzeczą, że coś takiego było. Takich rzeczy jest sporo. TV to nie internet. Dlatego walczmy zawsze o wolny internet.
Możesz filtrować informacje, czytać i dowiadywać się o opiniach innych ludzi. Możesz znaleźć ludzi, którzy zaprzeczą, że coś takiego było.


@medykydem: Możesz wszystko, a jednak wybrałeś wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@medykydem: To jest zarazem plus i minus internetu, jego "wolność". Widać próby włożenia internetu w jakieś klamry, tak mam wybór ale ludzie, którzy są podatni na manipulacje bardzo łatwo, we wszystko wierzą mimo, że mają możliwość weryfikacji faktów. Ta wolność i tak jest pozorna z reguły.