Wpis z mikrobloga

Największy rak to ludzie którzy chcą wynajmować komuś mieszkanie. No kuhwa po co napisać rzeczywistą cenę czynszu, napiszę że 1500 zł a w opisie dowalę 500 zł opłat XDXDXD
Wysoki standard? 20 lat temu to ludzie się zabijali o meblościanki hehe

Aż się zachciewa mieszkać na dworcu zamiast szukać jakiejs sensownej oferty

#rakcontent #mieszkanie #januszeolx
  • 14
  • Odpowiedz
@Crowlek: Wynajmować też się nie opłaca, mieszka u ciebie taki brudas jeden z drugim nie szanują. A ty się staraj żeby to utrzymywać w jakimś standardzie. Niektórzy to powinni mieszkać na dworcu właśnie.
  • Odpowiedz
@Crowlek: przecież jedyny sposób żeby zarobić na wynajmie to nie remontować tych gównomieszkań, jeden remont to utrata 2 lat zarobków, jak chcesz wynająć coś w wysokim standardzie to te Twoje 1.5k jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@Crowlek: Zgadzam się, sama przez ostatnie tygodnie szukałam mieszkania, więc przeglądałam ogłoszenia.
Cena: 400 zł.
Wchodzisz w link, a tam "czynsz- 400, odstępne- 600, do tego jeszcze prąd, gaz, woda, śmieci, winda itp itd".
@Papasanbaba: Są też kulturalni, nieimprezujący studenci, którzy musieliby 100 km albo i więcej dojeżdżać. ;)
A ze zwierzętami nie można w akademiku zamieszkać.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Słyszałam o różnych historiach- w mieszkaniu, które obecnie wynajmuję, mieszkał jakiś chłopak, który trochu je zdemolował, a że właściciel nie pomyślał i nie wziął kaucji od gościa, to potem musiał za swoje remontować. Albo byłam oglądać jedno mieszkanie i babka opowiada, że mieszkała tam młoda dziewczyna, która se chłopów sprowadzała, były imprezy co dzień, głośno było, alkohol się lał, butelki na klatce (II piętro w czteropiętrowcu, i to trzy mieszkania
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Mojej dziewczynie normalna rodzina wynajmująca, seba, grażyna i guwnioki i to nie patola i chlanie harnasi co wieczór, wszystko było elegancko. A jednak, jak stwierdzili że rezygnują to stwierdzili że zdemolują mieszkanie. I co pan im zrobisz, pewnie można by się sądzić ale kto ma na to czas. Ofc. kaucji nie dostali ( nawet nie chcieli ) ale ona gówno pokryła. Polska rodzina nawet zlew #!$%@?ła. Od tego czasu, ofc.
  • Odpowiedz
@Godziu73: No niestety, także nie ma co się dziwić ze niektórzy co potrzebują kasy z najmu do życia na jakimś zadowalającym poziomie często łata te domy / pokoje byleś cegłą nie dostał po ryju. Smutne, ale to najbezpieczniejsze.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba

A jednak, jak stwierdzili że rezygnują to stwierdzili że zdemolują mieszkanie. I co pan im zrobisz, pewnie można by się sądzić ale kto ma na to czas.


Czas vs

wypadasz na zero.


To jedno.
Druga sprawa, to zgłaszając takie sprawy nie działasz tylko dla siebie, ale i dobra ogółu.
Ponadto, to już chyba sprawa karna.
Ja bym znalazł czas, chociaż mam go za mało w życiu.
  • Odpowiedz
@Slonx: Też bym #!$%@?ów ścigał choćby dla zasady. Ale niestety czasem jest ciężko tak poświęcać czas dodatkowo żeby ścigać patusa jakiegoś, i wygodniej machnąć ręką i stwierdzić że zrobi się generalny remont i koniec wynajmowania. Szczególnie jak kasa nie jest dużym problemem..
  • Odpowiedz
Aż się zachciewa mieszkać na dworcu zamiast szukać jakiejs sensownej oferty


@Crowlek

Bycie bezdomnym, śmierdzącym menelem to jest wybór. Nigdy #!$%@? nie zrozumiem tych co mówią że ojej spalił mi się dom i dlatego jestem walącym szczynami karłem albo nałóg wciągnął mnie w swoje szpony dlatego #!$%@? śmierdzę wam w autobusie.
Tak, jestem bezdomny ale piszę do was z kafejki internetowej i jak widać moja bezdomność nie przeszkadza mi wcale w partycypacji
  • Odpowiedz