Wpis z mikrobloga

#ukraina #ukraincy #imigranci #emigracja
Zastanawiający jest ostatnio zalew Ukraińców na wykopie. Zazwyczaj ujawniają się oni w wątkach broniących emigrantów, najeżdżających Rosję czy opisujących Polskie Siły Zbrojne, nie mówiąc już o wątkach narzekających na ukraińską inwazję ;)
Niełatwo ich rozpoznać, ale zwykle w swoich wywodach walną ze dwa dziwne byki trącące ruskim językiem.
np. powtórka to dla nich powrótka
często gadają o ludziach pracy i godnej pensji :)
  • 13
@Aryo: nie jest zbliżona, bo to Ukrainiec próbujący polskiego....lub Rosjanin ;) usłyszał słowo powtórka i coś mu się pomyliło z powrótką, nie możesz tak napisać przypadkowo, to nie miss-click ;)
nie mogę go znaleźć, bo mi poleciało kilkadziesiąt odpowiedzi w różnych wykopach, ale gościu bronił imigrantów ukraińskich i mówił coś o Polakach w UK ;)
@Aryo: masz z jego profilu mądrości:
"I znów dostaniesz perma za spam ruski trollu."
"Polaczki zawsze znajdą wymówkę by się nie myć"
"Gratulacje za użycie tagu #patriotyzm ruski trollu."
"To uczucie kiedy ONR-owskie ścierwo robią pałę Putinowi. Gdyby z ukraińcami był problem to bym rozumiał, tak jak jest problem z muzułmanami na Zachodzie i zderzeniem dwóch odmiennych kultur, ale ukraińcy to słowianie, nie ma żadnego zderzenia kultur, uczą się polskiego, pracują
@Aryo: no moze ;) ale wiesz, ukraińcy są i to widać :) nie zaprzeczysz, czasem się objawiają...
ruscy też są, jak ten matoł tworzący nowe konto, jakiś wykop szkalujący ukraińców i usuwający konto po 40 minutach ;)
@RometAnd: Chłopie. Od kilkunastu dni masz zalew zielonych multikont istniejących tylko kilkadziesiąt minut w i wklejających teksty. Tylko dziś widziałem takie dwa- @spagetti_krymskie i @aby_polska_byla_polska
te konta nawet polskich czcionek nie mają ani poprawnie pisać po polsku poprawnie nie potrafią.
http://www.wykop.pl/link/3655257/comment/43995619/#comment-43995619
zobacz te czcionki ( ͡º ͜ʖ͡º)
http://www.wykop.pl/link/3656287/comment/44011335/#comment-44011335
ten był jeszcze lepszy, obfitujący w wulgaryzmy i "kwiatki językowe"

I zobacz dla kogo ta cała mrówcza praca.
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @RometAnd: Chłopie. Od kilkunastu dni masz zalew zi...