Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
No hejka, co tam się z Tobą dzieje?
Skąd to w twaróg zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Cię podlało?
To nie jest żaden powód. Musisz iść i blendować.
Rozpakowywać, dodać wody.
Osiągniesz cel. Prędzej czy później go na gładko zmiksujesz, ale musisz iść do przodu, przeć, trzeć, mielić, blendować, walczyć o swoje.
Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie.
Nie ważne, że Ci mówią, że twaróg podlewa. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole białego sera zjedzenia.
To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, czy jajka czy twaróg ale trzeba iść i walczyć, blendować. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i jadę po twaróg. Pozdro.

Starczy na jakieś 5 dni #mikrokoksy o ile #jaglak nie zabierze mi( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia #twarogtomilosc
Blizz4rd - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
No hejka, co tam się z Tobą dzieje?
 Ską...

źródło: comment_OAuZj8DuugwKX9uOTLO8qBCGpQaPaqoB.jpg

Pobierz
  • 19
  • 0
@Twinkle rymujesz zawodowo? ( ),

@Karoleer zajalem całą szuflade w lodówce, wyszedłem z założenia, że nie chce mi się chodzić 2x w tyg do tesco.
Myślałem że podejdzie ilosc (20 twarogów) po hurtową i mi odmowia sprzedaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Funny fact: przy kupowaniu 10 twarogów w biedro pytali sie czy robię sernik, na odpowiedź, że za 3dni zjem i przyjdę
  • 0
@El_abrazo_de_la_serpiente szczerze? Być może i są konsekwencje których nie rozpoznaję u siebie.
Generalnie w mojej diecie podaż białka pochodzi w 70-80% z twarogu(600-800g twarogu na dzień), reszta to mięso raz na parę dni.
Mówię o teraz - redukcji, podczas normalnego okresu będzie to ~60%
  • 0
@El_abrazo_de_la_serpiente jeżeli nie widać, ale u podstaw "zdrowego odżywiania" stoi dywersyfikacja źródeł makro i mirko elementów.
Można to przenieść na bardziej globalne elementy (:
Tak więc u mnie leci głównie twaróg bo:
- jest tani
- szybko go zblenduje z wodą i kakao dodam, zajmie mi to 5min i jem, a mięso, 30min? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l3chu: biorę 2 twarogi (400g) i blenduję z wodą, gdy ma przyjemną konsystencję pół płynną dodaję 20g gorzkiego kakao i mieszam łyżką, następnie wsypuję sobie ~20-30g śliwek suszonych.
Proponuję dodać orzechy, co lubisz.

Mnie tak przygotowane śniadanie zapycha na wiele godzin, co nie dziwne gdyż jest to posiłek głównie białkowo-tłuszczowy.
Do tego często leci 10g tranu z rana.
@El_abrazo_de_la_serpiente: twaróg ma pełen aminogram tak więc jest pełnowartościowym źródłem białka
Blizz4rd - @l3chu: biorę 2 twarogi (400g) i blenduję z wodą, gdy ma przyjemną konsyst...