Wpis z mikrobloga

Jakieś sprawdzone mocowanie #gopro na #motocykle ? Widziałam, że ludzie przyklejają do kasku na te śmieszne uchwyty na klej, ale bałabym się, że kamerka odpadnie przy mocniejszych powiewach wiatru. No i chyba zmniejsza to bezpieczeństwo w razie wypadku. Z drugiej strony przy mocowaniu na kierownicy pewnie trzęsie i obraz będzie zniekształcony.
  • 24
@Aenkill: Jak zamocujesz na taśmę 3m, to nie ma szans że to odpadnie. Czy bezpiecznie to pewnie jakos super nie jest. Ale z drugiej strony, jak przymocujesz do motocykla, to masz widok tylko na przód, a jak masz na kasku to możesz się obejrzeć, spojrzeć w bok itp.
@debenek: O, nie wiedziałam o tym.

@kendi: Już się rozpędzam na 125cc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@niemieczargentyny: Też fajna opcja z uprzężą, ale u mnie się nie sprawdzi. Na razie nie mam szyby, ale celuję w Suzuki Intruder lub coś podobnego po zdaniu prawka, więc szyba na bank będzie.

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuję z takim uchwytem i zobaczymy jak wyjdzie. W weekend ma być pogoda,
@Aenkill: wszelkie punkty mocowania na moto generują okropne drgania. mocowałem na kierownicy, do śrub do których jest szybka, do baku i jeszcze z boku (uchwyty z zestawu garmin virb i uchwyty ram mount). nic nie działa zadowalająco. tylko na kask.
@Aenkill: jest tyle tematów o tym w necie, tyle filmików, ale wciąż każdy nadal zadaje te same pytania. litości.

Co do uchwytów na "klej".
Uno. To jest na taśmę dwustronną 3M, która ma gwarantowany udźwig 35kg na m2, gdzie kamerka waży kilkaset gram. Także odpowiedz sobie sama.
Dos. Wytrzymuje 240 km/h na nakedzie i ponad 300 czy to na sprocie czy samochodzie (osobiście to sprawdziłem.)
Tres. Po to jest na taśmie
Stitch - @Aenkill: jest tyle tematów o tym w necie, tyle filmików, ale wciąż każdy na...
@Aenkill: lidzie to naprawde zadaja takie podstawowe pytania, nie sa sami w stanie sprawdzic ze az dziw bierze jak sobie radza w normalnym zyciu

Ten smieszny klej wytrzymuje na enduro gleby i rycie ryjem w ziemi wiec na jakis #!$%@? to nawet mozna go na sline przykleic i wytrzyma

I mocowanie na kasku to jedyne sprawdzajace sie rozwiazanie
@Stitch: @Messix: Pytam, bo spotkałam się z komentarzami pod filmikami na YT, gdzie ludzie pisali, że udało im się zgubić kamerkę. Dlatego sięgam drugiej opinii i wolę spytać kogoś, kto używa takiego rozwiązania, a nie tylko "widział w necie, wszyscy tak robią, więc na pewno jest ok".
@Aenkill i czekasz na opinie na wykopie, gdzie każdy tez moze napisać co innego. no niezle.
a gubia przez olewanie przy wpinaniu i po glebach zamiast wymienic tasme jak zerwa to na stara wklejaja. ale o tym nikt nie mowi :)