Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem tego chłopaka. Na drugim spotkaniu mnie dotykał po ręce, po plecach, zbliżał się do mnie. Poza tym też stawiał soczki, kawki. Na trzecim spotkaniu pomyślałam, że skoro ja jestem taki dzikus, bo się nawet jeszcze nie przytuliliśmy, to pod koniec spotkania (było wesoło, zarty, fajna rozmowa) jakoś tak wypaliłam czy mozemy sie przytulić na pozegnanie (przecież to jest przyjacielskie i to nawet z grzeczności może wynikać) to powiedział, że NIE. O co mu biega? Zachowuje się jak zainteresowany a potem coś takiego... Wytłumaczcie. Proszę podejść powaznie do tego pytania, bo chyba muszę o nim zapomnieć :( Dlaczego on nie chciał sie przytulić? Przecież nie chodzi o całowanie... ;/ to jeszcze bardziej mnie smuci, bo zawsze to ja byłam ta niedotykalską. Czyli co, mam o nim zapomnieć? Nie podobam mu się? Nie całowaliśmy się ani nic. #badoo #tinder #feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
Może się strachnął, bo nigdy nie był tak blisko kobiety? Na jego miejscu też bym spanikował... To raczej dobrze, masz pewność, że cię nie zdradza xD