Wpis z mikrobloga

W weekend wybraliśmy się moją nowiutką Fiestą ST to gdańska. Pierwszy test tego samochodu na trasie, radzi sobię naprawdę cudownie, przynajmniej w porównaniu do samochodów którymi jeździłem wcześniej. Postanowiliśmy zajrzeć w okolice stoczni i zrobić kilka zdjęć samochodu :)

Póki co odkryłem jedną wadę Fiesty, promień skrętu mógłby być sporo mniejszy jak na takie małe auto.
Jedyne co mogło by być troche mniejsze, to spalanie na trasie.. ale czego ja oczekiwałem :) Bierze spokojnie ponad 11 L / 100km.

#pokazauto #fiestast #samochody #tworczoscwlasna
subskrybent_wykopu - W weekend wybraliśmy się moją nowiutką Fiestą ST to gdańska. Pie...

źródło: comment_a9G2B2W9JAHoguH62do2lFwYdamGHDG9.jpg

Pobierz
  • 9
@subskrybent_wykopu: Jedyne co mogło by być troche mniejsze, to spalanie na trasie.. ale czego ja oczekiwałem :) Bierze spokojnie ponad 11 L / 100km.

Kwestia stylu jazdy, latem podczas wycieczki na Stelvio i okoliczne przełęcze, przy spokojnej jeździe po autostradzie spalił średnio 7,0l/100km (trasa 2600km), tydzień temu do Austrii na narty 6,7l/100km (trasa 2400km). Z drugiej strony, przy jeździe na torze spalił średnio 40l/100km ;)

Z chęcią bym porównał jak bardzo
@subskrybent_wykopu: spalanie Ci spadnie po dotarciu, w trasie spokojnie schodzę do 8.
Z tyłu nie ma co narzekać na przestrzeń, ale powiedz mi, czy przednie fotele po wpuszczeniu kogoś na tył wracają Ci na miejsce?
Z wad: dla mnie jest za głośno w trasie, głównie przez sympozer, czyli ten wzmacniacz dźwięku. Muszę go zaślepić.