Wpis z mikrobloga

@eryczekkometa: Sławny tekst się rozprzestrzenia jak #!$%@?. Dzisiaj już na kilku stronach typu jbzd.pl pojawia się notorycznie. Zero kreatywności, tylko #!$%@?ć i czekać #!$%@? na plusiki...
Mnie nie boli, śmieszy bardziej że piszesz że niby to Twoja sytuacja z piątku xD gówno mnie obchodzi repostowanie ale nie #!$%@? że to Twoje


@eryczekkometa: Rozumiem, że czujesz się dorosły, jak dorzucisz przekleństwo do komentarza... ale uwierz mi - nie jest to potrzebne.
Napisałem, że wstawiłem to wcześniej na innej stronie w piątek. Nie napisałem, że jest to moja sytuacja. No chyba że wyznacznikiem są dla Ciebie tagi. To zwracam
@recenzor: Weź już się nie pogrążaj, podsumujmy Cie, wrzuciłes historię z użyciem czyjegoś komentarza, jasno wynika z wątku że twierdzisz że to Twoja sytuacja, #!$%@? tag truestory i potem się żałośnie wycofujesz xD no bardzo dorosłe zachowanie, kopiowanie czyjegoś śmiesznego komentarza, wklejanie go jako swojej historii dla plusików xDDD
źródło: comment_RTZUMazvlMSRrMLX2cenZBNDHlxGanKL.jpg
Wchodzę do sklepu, aby kupić jakąś dobrą wędlinę na dzisiejsze śniadanie, a tam:

Co to?

A to?

A to co?

Co to?

Co to?

A to?

Co to?

A to co?

A to?


@recenzor: ale wiesz, że przeciętny janusz zachowuje się tak samo na placu z używanymi szrotami z Niemiec?