Wpis z mikrobloga

#warthunder
Gram Niemcami zazwyczaj na III tierze. Ostatnio byłem dawno i jak zobaczyłem, że Tiger E ma obniżony BR, to ucieszyłem się. Denerwuje mnie jednak fakt, że za uja nie umiem grać Leośkiem. Czołg 5 Ery grzeje się w garażu bo jest na hita.
Pewnie w real battle byłoby nim lepiej... ale... potrzebuję jakichś porad na real battle... ktoś coś ?
  • 8
@grzesiek23Gda: Tak, ja wiem, ale to poradnik na kilka godzin pisania. Nie napiszę ci teraz tego.
Pierwszy krok: jeśli na AB jesteś zazwyczaj w pierwszej piątce to jesteś gotowy na przejście na RB. Musisz jednak nauczyć się trafiać i wypatrywać czołgi. Może kiedyś to opiszę jak sie wyszkolić i osiągać sukcesy.
@Crosshairs: Lżejszy czołg, to szybszy i tańszy czołg. W realu się to sprawdza, w trybie realistycznym również, ale na AB już nie. Na AB właściwie większość czołgów ze słabym pancerzem nie nadaje sie do gry. Wszystko sie zmienia na RB.
Tutaj liczy się bardziej prędkość i przyśpieszenie niż pancerz.
@Crosshairs: Jeżeli widzi, to weźmie na raz. W RB nie ma podświetleń przeciwników, więc flankowanie jest wykonywalne. Wszystko się sprowadza albo do wypracowania sytuacji, w której masz przewagę. W przypadku lekko opancerzonych pojazdów chodzi z reguły o atak z zaskoczenia, najlepiej od boku lub tyłu. Przy przesiadaniu się na nowy czołg w RB wypada o nim poczytać, tak opisy w grze jak i faktycznego pojazdu. Można się dowiedzieć do czego był
@Crosshairs: Ale ty się chowaj i wychylaj ryjka gdy przeciwnika widzisz od boku lub od tyłu, ewentualnie wyskakuj jak wystrzeli i od razu się chowaj... Leopardy są świetne do flankowania i ataków z zaskoczenia. Jeżeli wolisz bawić się w snajpera to niestety musisz zmieniać pozycje już po dwóch strzałach. I nie fiksuj się na jedynym przeciwniku, którego akurat zobaczyłeś. I pamiętaj, że leo to taki assasin, najlepiej nim się "skradać", a