Wpis z mikrobloga

tltr: Grażyna z allegro nie chce zwrócić hajs za mysz

Mirki trzymta mnie bo nie wyrobię. Właśnie miałem do czynienia z #grazynabiznesu na #allegro. Dwa tygodnie temu kupiłem na allegro zestaw klawiatura + mysz DELL dla swojej teściowej. Zbierałem części do nowego zestawu, który złożyłem dopiero w zeszłym tygodniu. Po finalizacji instalacji windows podpiąłem mysz coby mi sie łatwiej nawigowało - a tu zonk, mysza nie działa, podłączam pod mojego lapka - to samo. Oglądam, patrze a laser wcale się nie świeci, a sam zaś lata wewnątrz obudowy jak #!$%@?. Szybko kontakt do sprzedawcy (jeszcze nie wiedziałem, że będę pisał z Grażką) w odpowiedzi dostaje, aby wysłać do niej a ona zwróci. Hmm myślę sobie, to ty zamów kuriera który przywiezie mi działającą mysz, a weźmie truchło - no ale nie ja mam wysłać na swój koszt. Spakowałem w oryginalne pudło, okleiłem streczem i poszło do Grażyny. Po trzech dniach dostaje wiadomość, że sory mun88, ale nie będzie reklamacji, bo mysza pęknięta, a oni tego nie reklamują i pokazuje mi zdjęcia padłego myszora. Myśle sobie pewno kurier dał dupy, no ale takie pęknięcie coś mało prawdopodobne. Pytam sie czy przesyłka była zniszczona i czy sprawdziła ją przy kuerierze? O Grażka hurr durr mam zdjęcia, wmawiasz mi mun88, wyłudzić chcesz pieniędze! Sprawa zakończona i nie będę zwracała. Myśle sobie: o Ty szlaufo, robisz ze mnie złodzieja i kłamce za mysz o wartości 20zł? Napisałem jej że ją #!$%@? i jej mysz (oczywiście kulturalnie, bo ja kulturalny człowiek jestem). Z racji, że dawno nie miałem, żadnej takiej sytuacji na allegro, to czy jest jakaś możliwość żeby jej nasmrodzić oprócz negatywnego komentarza? Kiedyś był bezpośredni formularz do administraacji allegro, ale teraz tego nie widze.

#kiciochpyta #allegro #januszebiznesu #graznabiznesu
Pobierz mun88 - tltr: Grażyna z allegro nie chce zwrócić hajs za mysz

Mirki trzymta mnie b...
źródło: comment_RwanVZmtzbn9oTCJM9rVBg3DxKXRs7mZ.jpg
  • 19
@zackson: właśnie wiem, ale robiłem budżetowy upgrade kompa, no i cena myszy wyszła 2x + koszt przesyłki. Co ciekawe kupiłem tez używany dysk twardy za 30 zł, nie działał, email do sprzedawcy: sorry mun88 kurier zamówiony jedzie z nowym (używanym) na drugi dzień kurier w drzwiach bierze padło daje drugi sprawny - to się ceni!
@Cripex: O zobacze, z tego co myślałem to jest po prostu wymiana wiadomości pomiędzy kontrahentami, ale jak allegro będzie miało do tego wgląd to spoko.
Miałem jej darować, ale hamstwa znieść nie mogę i założyłem spór na allegro. Niech sie trochę postresuje ta Grażka.
@mun88: Zniszcz ją. Doszczętnie. Wykup reklamę na wp.pl, czy onet.pl informującą, że "[nick sprzedawczyni] OSZUKUJO NO ALLEGRO". Możesz też transparent zrobić i po mieście chodzić. Ciśnij od razu do skarbówki, może się też czegoś dopatrzą. Nie ma litości. Nie będzie w #!$%@? lecieć z prawilnym mirkiem, co nie ?