Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl pracowałem jako monter instalacji elektrycznych więc na etapie prac jakie były prowadzone w budynku takie coś jak ściana nie było dla mnie żadnym problemem. To jasne że w przypadku montażu jednej kamery nikt nie będzie demolował pół mieszkania żeby doprowadzić jeden kabel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fonex_pl: Pytanie do @fonex_pl: co powiecie ciekawego o tej kamerce EVX-IP2085AIR EVERMAX? Oczywiście do zastosowań domowych. Miała by patrzeć na parking na 3 auta z wysokości 1 piętra. Czy mogę bez problemu zapisywać filmy na PC z windowsem 7? Nie ma wifi co prawda ale jakoś sobie poradzę.
@lukas125p: Kamera posiada słaby oświetlacz, szerokokątny obiektyw... nie spodziewaj się dużej ilości szczegółów. Zapis na komputerze też sprawi Ci problem, bo nie stosuje się tego typu rozwiązań. Jeżeli zapis, to najprościej rejestrator z dyskiem twardym. Komputer nie jest stabilny - ktoś może wyłaczyć komputer, bądź aplikację, albo ona sama w sobie może się wykruszyć w trakcie działania. Na dobrą sprawę, w ofercie brakuje urządzeń zapisujących obraz bez rejestratora. Nawet, jeżeli kamera