Wpis z mikrobloga

@MrTofu: najniższe 4k w samsungu, wyżej jest seria 64xx i później zaczynają się KS ale to za 5k trzeba już dać. Kurde za 3k jak tu jest ten samung konkurencja gra strasznie podobnie czyli panasonic dx601 i lg 603 czy 610 w zajeżności od sieci. jak ma być do smarta to samsung jak najbardziej, chociaż nie wiem czy nie dopłaciłbym te kilka stówek do 64xx ze względu na lepszą matrycę. ładniejszy
@MrTofu: no niby tak, najlepiej na własne oczy przetestować oba telewizory na tym samym materiale. Jakieś fajne 4k z yt żeby wyciągnać jak najwięcej z matrycy albo test płynności obrazu, są filmy i grafiki do porównań jak kolory wyświetla dany telewizor
@MrTofu: będziesz używał do grania też czy tylko TV? Wiesz może jak taki telewizor sprawowałby się w niższych rozdzielczościach? Full HD i coś pomiędzy 4K, w grach? Dobrze wyglądają niższe rozdziałki na takim TV?

@basssiok: widzę, że zostałeś zawołany, więc pewnie ekspert jesteś. Co byś polecał głównie do gier (4K w nich to raczej nierealne u mnie na ten moment, ale filmy/seriale już jak najbardziej). Nie zależy mi na wielu
@Lookazz: Do Netflixa i filmów. TV bardzo sporadycznie lub wcale. Zależy w jak niskich rozdzielczościach. Podobno bardzo dobrze sobie radzi z upscalingiem z FHD (choć wiadomo że nie jest idealnie).