Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR Nauczyciel szkoły średniej gnębi uczniów.

Mój nauczyciel gnębi mnie, kolegę i innych - wymyśla historie w których niby nadajemy na nią do wychowawcy, umawia się na poprawki po czym mówi ze termin miną, jest arogancka, zakompleksiona, robi problemy bez powodu, grozi niezdaniem oraz wyśmiewa uczniów na tle klasy.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Nie zamierzam iść z tym do dyrekcji bo to oleją i uciszą jak wszystko inne. Zresztą nie chcę mścić się teraz a gdy skończę szkołę. Czy droga sądowa wchodzi w rachubę gdy będę miał nagrania jako dowód? Dodam że ten nauczyciel ma tytuł doktora oraz wykłada na uczelni.

#szkola #edukacja #patologiazewsi #studia #pytanie #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nagranie i skompromitowanie, ale nagrania koniecznie wyślij przez jakieś cebulowe sieci, żeby nikt nie wiedział, że to Ty. Ewentualnie idź do dyrekcji, powiedz innym nauczycielom, kolegom. Nie możesz się poddać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W liceum nauczycielka matematyki wyśmiewała przy klasie koleżankę z racji jej trochę nietypowej figury - trochę za szczupła była. Pedagog, reszta nauczycieli stali murem za nauczycielką, nic nie wskórałem i jeszcze mi walnęli obniżone sprawowanie. Szkoła nie jest do dupy tylko niektórzy nauczyciele.
  • Odpowiedz
@l-da: W moim technikum też cała kadra stała murem za jedną nauczycielką. Wszystko zmieniło się po kontroli z MEN. 5 uczniów dostało promocję do następnej klasy w połowie roku szkolnego xD
  • Odpowiedz