Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol myślę, że wygląda to tak teraz, bo nikt się nie kwapił (tak, wiem ja też) do tego by inicjatywę ruszyć. A jak mamy narzucone to można coś wybrać. Następnym razem zrobi się głosowanie czy coś.
@jesse__pinkman: To już nawet nie chodzi o brak ankiet, tylko o to gdzie się podziała idea podziału na kategorie? Gdzie propozycje od mirków? Gdzie jest cokolwiek dla ludzi, których nie interesuje to co zaproponowałeś? Gdzie się podziały te ambitne plany? Gdzie dokładniejsze ustalenie terminów i ogólnych zasad?

Już pierwsza edycja była IMO zrobiona po łebkach - na szybko żeby wykorzystać wstępne zainteresowanie akcją. Teraz dosłownie koleżanka @kicajka zrobiła wpis, że może
@Wiedmolol: A spróbuj sięgnąć po coś z tego zestawu - poza tym w pierwszym podejściu otrzymaliśmy szereg propozycji, na które głosowało kilkadziesiąt osob. Wybraliśmy 5 tytułów, które pewnie niektórym nie podeszły i w tym zakresie nie różniło sie to niczym od mojej samowolki.
@jesse__pinkman: Nie, nie spróbuję bo nie ma tu nic co wywołałoby u mnie chociaż cień zainteresowania. Pierwsza edycja była chociaż o tyle lepsza, że Amerykańskich Bogów i tak miałem prędzej czy później przeczytać, a ta akcja teoretycznie zapewniała ludzi do dyskusji. Jak mam czytać coś tylko dlatego, że ty sobie to wybrałeś to już wolę zacząć kolejną książkę z tych kilkudziesięciu książek, które mam w planach i rozmyślać o nich w
@kicajka: Ale tu nie chodzi o to, że ja się obrażam(xD) tylko twierdzę, że pierwsza edycja była po prostu słabo zorganizowana. Teraz jest to zorganizowane jeszcze gorzej.

Ja mam tylko lekki ból dupy, że zapowiadało się na fajną akcję, a wyszło jak wyszło.
@Wiedmolol: jeszcze nic nie wyszło :)
Piszę o obrażaniu, bo tak się troszkę zachowałeś (coś w stylu, nie po mojemu to #!$%@?ę nie robię..). Organizacja słaba, owszem. Ale po to jest otwarty temat, po to pytałam o reaktywację, by się odezwać i może coś zaproponować.
No to dawaj jakieś swoje propozycje!
@jesse__pinkman: Echh ja niestety tę edycję sobie odpuszczę. Jestem w trakcie czytania całej sagi Diuny, a strasznie nie lubię przerywania jakiejś serii książek i później wracania do niej - wybija mnie to jakoś z rytmu. Wolę wszystkie książki z serii przeczytać i później zabrać się za coś nowego ;]