Wpis z mikrobloga

O G Ł O S Z E N I E

szukam loszki

o mnie:
-pacz opis
-jestem super
-trch dynamiczny trch #!$%@?
-mam jedną #!$%@?ą depresję zaburzenia emocjonalne (no ale łykam cuksy i ogólnie to jest całkiem spk*)
-jestem super
-lubię żarty o kupie śmieszne obraski ładne obraski muzykę sport spacery
-nie lubię snobizmu, pretensjonalności, wywyższania się, kija w dupie
-bardzo nie lubię ksenofobii, nienawiści, przemocy, agresji, zawiści, negatywnych emocji
-nienawidzę kłamstw, braku szczerości/lojalności
-szczerze gardzę tzw męskością i #!$%@? że prawdziwy menszczyzna powinien to i sramto
-golę nogi
-jestem dobry, miły, kochany, troskliwy, cholernie wrażliwy, czuły, opiekuńczy, pomocny, gardzę egoizmem i socjopatią, kocham pszytualnie i wszelkie czułości
-widok, zapach i wgl sama myśl o jedzeniu zwierzęcych zwłok wywołuje u mnie b silny odruch wymiotny
-jestem super

wymagam:
-dobrego serduszka, wrażliwości, szczerości, bycia dobrym człowiekiem (tzw lewakiem)
-niejedzenia zwłok (albo chociaż chęć zrezygnowania z tego)
-dobrego serduszka, wrażliwości, szczerości, bycia dobrym człowiekiem (tzw lewakiem)
-otwartego umysłu
-dobrego serduszka, wrażliwości, szczerości, bycia dobrym człowiekiem (tzw lewakiem)
-niepodpadania pod cechy których nie lubię (np. snobizm, księżniczkowatość, kij w d00pie)
-dobrego serduszka, wrażliwości, szczerości, bycia dobrym człowiekiem (tzw lewakiem)
-braku nałogów, bordera, autodestrukcyjnych skłonności, toksyczności, dzieciaka

hmmmm no póki co to chyba tyle

\*chociaż czasem bywam zmęczony trch bardziej czasem smutny a raz na jaaaaaaaaakiś czas nawet bardzosmutny/zestresowany/rozdrażniony

#gownowpis #tfwnobf #rozowepaski #podrywajzwykopem #mirekszukazony
Pobierz Chodtok - O G Ł O S Z E N I E

szukam loszki

o mnie:
-pacz opis
-jestem super
...
źródło: comment_QBxVKX6bic0L7scdJ6i2VXSzNaIhPjnH.jpg
  • 45
o rany od czego by tu
no więc już w gimbazie miałem nogi zarośnięte lepiej niż niejeden dorosły
nie cieszyłem się też zbytnią sympatią colegów z klasy delikatnie mówiąc i te moje włoski były całkiem dobrym obiektem do kpin
no ogólnie to szczerze ich nienawidziłem i miałem z ich powodu mocne kompleksy
już wtedy chętnie bym się ich pozbył no ale nie wiedziałem za bardzo jak no i przede wszystkim nie odważyłbym