Wpis z mikrobloga

Dostałem taką informację prasową o pokazie przedpremierowym Ghost in the Shell:

[...]na tydzień przed kinową premierą, 1 500 szczęśliwców zobaczy ekskluzywny 12-minutowy fragment filmu „Ghost in the Shell” w wersji 3D w kinach IMAX w 5 miastach[...]


o gurwa... 12 minut? Serio? Już #!$%@? lecę. Ale to i tak pikuś, czytam dalej:

[...]Pokazom towarzyszyć będą spotkania ze słynnymi blogerami i youtuberami: w Krakowie gościem specjalnym będzie Marcin Dubiel, w Katowicach wystąpi Stuart Burton (Stuu Games), w Warszawie spotkamy się z samym Blowkiem, poznański pokaz zaszczycą CTSG oraz Sheo, w Łodzi spotkamy się z MKRR3, Bonkolem, Astrofazą i Remigiuszem Maciaszkiem.[...]


I tak się zastanawiam... serio? Promują gitsa jakimiś gówniarzami? Może się mylę, może to są jacyś znawcy kina, ale podskórnie jednak zastanawiam sie co o gitsie mogą mi powiedzieć youtuberzy Dubiel, Stuu czy Blowek - żeby nie było, kojarzę ich tylko z wypoku jako rakowych celebrytów. Może ktoś z Was mnie olśni?

#gits #ghostintheshell #film #scifi #anime
  • 12
@jurny_juhas: nie pojde na pokaz bo nie mam czasu, tym bardziej, ze to #!$%@? ulepek 12 minut oO

@pitrek136: no ale #!$%@? ilosc miejsc ograniczona - 1500 osob.

@lolikon: ja tez kojarze tylko Rocka i akurat jego obecnosc jest dla mnie akceptowalna, bo mozna domniemywac z duza doza pewnosci, ze wie co to gits.

@ejadaz689: @Life_will_kill_ya: nie wiem, nie znam sie, bolu dupy nawet nie mam jako