Wpis z mikrobloga

Ahhh co to było za #slaskiewykopparty. Jak to mawiała jakaś piosenka "dużo się piło, mało się spało". Było przaśnie! Cały weekend pełen fajnych ludzi, pierwszorzędnych śmieszków, zabawy, tańców, hulańców, swawoli!

No więc przede wszystkim wielkie podziękowania dla organizatorów: @wielka_glowwa, @Jormungand, @Saute, @gorush, @malyskrzat, @mpower - bo do takich ludzi jak Wy to mam szacunek tak wielki jak głowa gowy! Ludzie którym się chce, którzy umieją, chcą, potrafią i robią - totalne złoto, więc kłaniam się Wam w pas <- jak w załączniku :)
No i podziękowania dla sponsorów - bo wiadomo, że bez Was, to by nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zwłaszcza pozdrawiam ekipę z @Browin, bo tym razem tylko z Wami miałem chwilę przyjemności)

Pozdrowienia, już bez szczegółowych, bo i tak każdy kto był, to wie że tam był, a tyle pewnie osób się nie da zawołać. Pozdrawiam niezawodną i najlepszą na świecie ekipę Kangurolota - podstawowy skład, jak i dokoptowany na potrzeby wycieczki (@prthvi - serce całe po przepychance z policją? ;) ), towarzyszy wycieczki po robotniczej katowickiej biedadzielnicy, wszystkich z piątkowego bifora, towarzyszy i towarzyszki z #obozugowy i #obozumustafka, ludków z afterka w Katowickiej Galerii, ludzi z którymi interakcjonowałem na party - a zwłaszcza: stałą ekipę spod baru, mordki-ochlejusy ze sztafety a zwłaszcza alkokróli: @Mustafek i @Wozyack, towarzyszy ze stolika warszawsko-katowickiego, karaoke-miszczów od baranka, @oboe - za to, że nie masz życia ;), @zielonacebula za #tanczzwykopem - oby do powtórki :), @gorzka za sympatyczne rozmówki ;), @ScaRRyMaN za poznanie się po raz 4ty - tym razem chyba skutecznie, @bylejaka za nieswoje ciasto urodzinowe, którym napaskudziłaś na całym stole :P, no i z każdemu z kim chociażby małego heheszka wymieniłem.
Darz bór dla wszystkich!
Sztabowy - Ahhh co to było za #slaskiewykopparty. Jak to mawiała jakaś piosenka "dużo...
  • 19
@Jormungand nikt nie powiedział, że nie. Tylko trzeba przyuczać, żeby się samowolnie nie prowadziły. Dzisiejsze kobiety są bardzo samodzielne! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to, że Ty spałeś 'nic', to nie znaczy, że ja spałem dużo ;)