Wpis z mikrobloga

Mireczki, na #massdrop jest klawiatura mechaniczna Cooler Master Masterkeys Pro M, byłby ktoś chętny na zamówienie grupowe?

W Polsce ta klawiatura kosztuje minimum 450zł, tam kupując kosztuje 350zł przy kupowaniu jednej sztuki, 337zł przy kupowaniu dwóch. Tak więc cena dosyć fajna..

Taguje: #pcmasterrace #komputery #klawiaturymechaniczne #klawiaturymechaniczneboners #klawiaturamechaniczna #coolermaster #cherrymx nawet się odważę.. #programowanie - Bo klawiatura się tam przydaje. :D
IreuN - Mireczki, na #massdrop jest klawiatura mechaniczna Cooler Master Masterkeys P...

źródło: comment_Ba1JKfhdpUxI9rx2WPyjhYF15bWSmXHV.jpg

Pobierz
  • 11
@Talarkowy: Są, wbudowane w numpad, zmieniasz profil po prostu i klawisze pełnią inną rolę. ;) Mi właśnie takie coś by pasowało, bo jest po prostu mniejsza dzięki temu. :D
@sylwke3100: Mechaniczne przełączniki, podświetlenie programowalne, makra, zmiana layoutu klawiatury (raz masz strzałki i całą resztą a raz numpad). Aktualnie mam CM Storm XT, trochę starsza, bez podświetlenia itd, jedynie mechaniczna. W każdym razie, tą klawiaturą CM kupił mnie chyba na zawsze. ;)
@IreuN: średnio się to opłaca, zamawiałem kiedyś klona IBM Model M od Unicomp z Massdrop, z 75$ dochodzi wysyłka i opłaty to wyszło ponad 450zł za wszystko. Średnio opłacalne jednak, no ale mało kto taką klawię miał w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)