Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!

Jak pewnie część z was kojarzy czasami wołałem wykopujących moje znaleziska do innych znalezisk o podobnej tematyce. Używałem do tego Mirkolisty, niestety wtedy powiadomienia dostawały również osoby, które tego nie chciały.

Postanowiłem więc przejść na wołanie manualne, jeśli chciałbyś abym nadal wołał Cię do moich znalezisk to proszę napisz w komentarzu lub w prywatnej wiadomości. Będę wołał tak jak wcześniej tylko do znalezisk o tematyce turystycznej i podróżniczej, raczej nie częściej niż raz na 1-2 tygodnie. Cały czas staram się pracować nad jakością i mam nadzieję, że każde kolejne znalezisko będzie trzymać poziom tych wcześniejszych lub będzie od nich lepsze.

Kilka przykładowych znalezisk, do których wołałem:
* Ceny w Bułgarii, najbiedniejszym kraju Unii Europejskiej
* Ile kosztuje weekend we Włoszech? Mniej niż 350 zł!
* Republika Zarzecza - alternatywne państwo w centrum Wilna
* Gdzie dobrze zjeść i wypić we Lwowie? Najlepsze bary i restauracje

Z listy będzie można oczywiście w każdej chwili się wypisać, choć mam nadzieję że nie zawiodę Was i będziecie zadowoleni z tego, że na niej jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Może nie wszyscy widzieli więc przypomnę jeszcze, że z najbliższego wakacyjnego wyjazdu, którego symbolicznym celem będzie Góra Olimp będziemy wysyłać bezpłatnie zainteresowanym pocztówki. Więcej informacji na ten temat oraz link do zapisów znajdziecie w tym wpisie na mirkoblogu.

  • 16
Wołam osoby, które wykopywały niektóre moje wcześniejsze znaleziska. Jeśli nie chcesz być już więcej wołany to nic nie musisz robić. Jeśli chcesz być wołany dalej to napisz to w komentarzu lub w prywatnej wiadomości.

Miłego dnia!