Wpis z mikrobloga

Podczas rekrutacji na studia kilka lat temu musiałem zostawić oryginał świadectwa szkolnego i maturalnego. Teraz potrzebuję je odebrać. W dziekanacie mówią mi, że nie mają moich świadectw i co im zrobię. No właśnie, można coś z tym zrobić? Coś słyszałem o piśmie, w którym wnosi się o zwrot dokumentów, no ale co, napiszą mi pewnie, że ich nie mają i tyle xd

#pytanie #kiciochpyta #studbaza
  • 6
Jak zgubili to pewno idziesz do szkoły i OKE/CKE pokazujesz dowód i prosisz, żeby jeszcze raz Ci wydrukowali, podpisali itd.


@Primusek: No tak, tylko że kserokopia świadectwa szkolnego to koszt 30 zł (a nie wiem, jak ze świadectwem maturalnym, muszę skontaktować się z OKE). Stać mnie na to, ale dlaczego mam płacić za czyjeś błędy? Jak w ogóle można zgubić świadectwo włożone do imiennej teczki? (,)
@xertiz: Też tak myślałem, ale sprawdzono przy mnie moją teczkę i świadectw w niej nie było. Pani powiedziała, że musiałem je już kiedyś zabrać. Tylko po cholerę miałem je brać, skoro do niczego nie były mi potrzebne? No ale to już ich nie obchodzi.