Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki czuje sie wspaniale, kocham ten stan, wszystko nawarstwilo sie w tym samym momencie, ex w zeszly weekend poszla sie #!$%@? z jakims randomem. Przynajmniej miala odwage sie przyznać, wiec szybko powiedzialem jej #!$%@?. W pracy przelozony czuje konkurencje wiec robi wszystko by popsuc mi humor, stawia mnie w bardzo stresujacych sytuacjach, regularnie psuje jakąś rzecz by mi utrudnic zadanie, no ale nigdy za reke go nie zlapałem. Wymowienie zlozone.
+ toksyczni rodzice ktorzy mają w mnie w dupie, i przelewaja swoja frustracje na mnie, ostatnio matka powiedziala mi ze to przeze mnie taka niezgoda i musiala ozenic sie z czlowiekiem ktorego nienawidzi.... Mieszkałem z nimi dlatego ze chciałem uciułać hajs na auto i w 100% sie oduniezależnić i #!$%@?ć w śiną dal. Teraz jestem tak #!$%@? emocjonalnie ze nawet nie wiem gdzie szukac pomocy, od rodziny go nie uswiadcze, nie mam nawet na co liczyć

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 6