Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Mam pytanie ( ) tylko zanim je zadam to opisze trochę sytuacje.
W październiku kupiłem w sklepie rtv euro agd telefon wraz z dodatkową polisą od przypadkowego uszkodzenia i awarii sprzętu. Niestety w tym roku(pod koniec lutego) telefon mi spadł i rozbił się wyświetlacz. Niewiele się zastanawiając chwyciłem za telefon i dzwonie. Wszystko fajnie spoko, prosimy zapakować telefon i ładowarkę i jutro będzie kurier. I tak sobie mija już 23 dzień od kiedy pan kurier zabrał mój telefon. Przed chwilą dzwoniłem kolejny już raz do ubezpieczalni która zajmuje się moim telefonem i dostałem informacje że "telefon będzie naprawiany" i nic więcej nie był mi wstanie powiedzieć. Trochę długo się tym zajmują nie? Myślałem że jak wykupie ubezpieczenie za ponad 500 zł to nie będzie takich problemów. Możecie mi coś doradzić? Zostawić to i cierpliwie czekać czy mam jakieś podstawy żeby np. dostać nowy telefon. Pozdrawiam i miłego dnia :)

#prawo #telefon #kiciochpyta
  • 3
@onionhero: brawo ja ale telefon 6 cali i to bylo pewne ze go rozbije a ubezpieczenie na 3 lata i koles w sklepie powiedzial ze jak przyjde za 2 lata z tym telefonem to mi wymienia na nowy w tej cenie co kupilem i mnie skusil tym