Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: A ten kask to do jazdy samochodem, że nie wiesz czy pinlock w zestawie? Toż to #!$%@? 100zł kosztuje. Ty chociaż nie pomyśl kiedykolwiek dotykać tego paluchami, szmatą, czy #!$%@? xD rysuje się od samego patrzenia na to xD Zaraźliwe te xD
Nie wiem czy nie jest za ciasny troche ale pewnie przez to że jest nowy i te gąbki troche gniotą policzki xD


@Oskarek89: czyli jest ok. Wyrobi się po czasie. Jakby był teraz ok, to po jakimś czasie byłby luźny.
@Oskarek89: Jeżeli złapiesz za przód kasku na dole i będziesz w stanie go docisnąć tak, że broda dotknie wnętrza kasku - kask jest za luźny. Przy uderzeniu twarzą jedynym co powstrzymuje brodę przed uderzeniem o wnętrze kasku są pady policzkowe. Muszą być mocno dopasowane.
bo mam 2 szybki i chyba wezme na tą ciemniejszą tą nakleję


@Oskarek89: pinlock można zdemontować, ino delikutaśnie. Co do montażu, montuj na przeźroczystej szybie, bo pinlock zapobiega parowaniu szyby, a ta zwykle paruje w zimne dni i przy dużej wilgotności powietrza, czarną szybę z reguły montuje się, kiedy takie warunki nie występują, bo przyciemniany wizjer zakłada się głównie na ciepłe, słoneczne dni, na noc, kiedy szyba ma prawo parować, raczej
@Oskarek89: kurczę, muszę Ci przyznać, że dobry jesteś - na 10 wpisów w tym wątku tylko 3 nie mają "xD" ;D

Odnośnie kasku - jak siedzisz w nim jak parówa w domu to wiadomo że raz-dwa paruje. Jak jedziesz, jest lepiej bo jest przewiew (może ktoś już to pisał, nie wiem, nie czytałem wątku >.>)