Wpis z mikrobloga

Z cyklu #coolstory i może trochę #stereotypy.

Na szkoleniu, na którym obecnie jestem spotkałem kilku Niemców. Chwilę pogadaliśmy o szkoleniu i zaczęli się wypytywać co warto zobaczyć w okolicy ( #warszawa ). Jako prawdziwy zasymilowany słoik znam całkiem nieźle miasto, zabytki, miejsca które warto zobaczyć i tego typu rzeczy, stąd udało mi się polecić im kilka miejsc do zwiedzenia, w międzyczasie opowiedziałem im trochę o historii tych miejsc (jakieś proste rzeczy: Cytadela, starówka, Łazienki). Dzisiaj zebrałem od nich feedback: na starówce byli i są zachwyceni, podczas "zwiedzania" wpadli do jakiejś małej, fajnej restauracji, dobrze zjedli etc. Podczas przerwy obiadowej, od słowa do słowa przyznali się, że uważają że Polacy są chyba najfajniejszym narodem na świecie. Doceniają nas także za bardzo bogatą kulturę, ładne miasta, miłych ludzi a nawet bardzo smaczne piwo.
Tak jakoś #czujedobrzeczlowiek, zawsze jest dobrze spotkać miłych ludzi :)
  • 10
Wybacz prowokowałem Cię, odgrzebałem twój wpis i zażartowałem.
Jestem w internecie i sobie czasem pozwalam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście bardzo fajnie że pomogłeś i oczywiście miło że goście docenili.
Dobrze że są mili i uprzejmi ludzie mam nadziej że nie jesteś taki tylko dla gości z zagranicy.

Ja osobiście jak komuś pomogę to czuje się lepiej jak gdybym zrobił coś dla siebie.( ͡° ͜ʖ ͡°